Jak Kanye West dorobił się 53 milionów długu?

przejdź do komentarzy

Pomogła mu żona.

kim kardashian kim kardashian/© Fame/Flynet
Gdyby Kanye West (38 l.) słuchał zaleceń Kris Jenner (60 l.), nigdy nie dowiedzielibyśmy się o jego problemach finansowych.

Ostatnie tygodnie w życiu rapera to pasmo porażek. Porażką jest jego zachowanie, nowa płyta i linia odzieży.

Mąż Kim Kardashian (35 l.) w przypływie szczerości czy też szaleństwa zaczął wypisywać na swoim Twitterze dziwne rzeczy - począwszy od prośby o pożyczkę skierowaną do Marka Zuckerberga, a skończywszy na postach o rasistowskiej tematyce. Po drodze był jeszcze diss, który zaserwował Taylor Swift (26 l.).

Zobaczcie: Kanye West JEST LORDEM VOLDEMORTEM!

Do długu wracając, jak Kim i Kanye dorobili się debetu?

Dom Kim Kardashian i Kanye WestaZaraz po urodzeniu North West, Kim i Kanye kupili piękny dom. Nieruchomość w Bel-Air kosztowała ich 11 milionów dolarów. Jednak zamiast wprowadzić się do rezydencji, zaczęli ją burzyć i remontować. Podobno raper chciał stworzyć salę na wzór tej lustrzanej z Wersalu. Dom ostatecznie został sprzedany, a narzeczeni (Kim i Kanye nie byli jeszcze małżeństwem) wyrzucili w błoto kilka milionów.

Kto bogatemu zabroni? Przyszli państwo West nie mogli zostać bez dachu nad głową, dlatego wydali 20 milionów dolarów na kolejną willę. Nowe gniazdko Kim Kardashian to prawdziwa rezydencja na pokaz - winnica, dwa baseny, dwie garderoby (kochankowie kłócili się o to, kto zajmie większą), spa itp.

Tu rozwiązuje się zagadka długu rapera. Na renowację podłóg w swoim domu małżonkowie wydali ponad 20 000 dolarów, a to dopiero początek, przecież genialny Kanye zażądał remontu całego domu.

Kim i Kanye zarabiają sporo, ale jeszcze więcej wydają...

Zobaczcie: Wymarzony dom Kim Kardashian i Kanye Westa poszedł pod młotek


Jak Kanye West dorobił się 53 milionów długu?

Jak Kanye West dorobił się 53 milionów długu?

Jak Kanye West dorobił się 53 milionów długu?

Jak Kanye West dorobił się 53 milionów długu?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!