Jak Marina i Anna Lewandowska wyglądały na wieczorze panieńskim piosenkarki?

przejdź do komentarzy

Pomysł skopiowany od Kardashianek?

marina łuczenko marina łuczenko/© KAPiF
Zanim powiedziała Wojtkowi Szczęsnemu (26 l.) "tak" w pięknych okolicznościach greckiej przyrody, Marina Łuczenko (26 l.) żegnała się ze stanem panieńskim w towarzystwie przyjaciółek i koleżanek.

Zobacz: Marina Łuczenko-Szczęsna udzieliła pierwszego wywiadu od ślubu!

Piosenkarka urządziła imprezę w stylu Wielkiego Gatsby'ego. W takim samym klimacie bawiły się Kardashianki i Jennerki na 60. urodzinach Kris Jenner.

Czy Marina sugerowała się tym wydarzeniem organizując swój wieczór panieński? To chyba nie ma znaczenia - w końcu inspiracje krążą w świecie i po sieci. Ważne, że przyszła panna młoda i jej koleżanki doskonale się bawiły, co można wywnioskować z komentarzy na Instagramie.

A jak wyglądały? Stylowo. Marina wystąpiła w długiej sukni z dekoltem, z futrzanym szalem przewieszonym przez ramię i opaską na włosach. Wszystko w stylu lat 20. minionego wieku.

Zobacz: 60. URODZINY KRIS JENNER, CZYLI IMPREZA W STYLU GATSBY'EGO!

Anna Lewandowska postawiła na błyszczącą mini i bardzo wysokie szpilki. Stroje pozostałych pań również były utrzymane w klimacie epoki.

Ciekawe, dlaczego Wojtek Szczęsny do tej pory nie pokazał swoich zdjęć z wieczoru kawalerskiego? Oj, chętnie byśmy zobaczyli, jak bawili się panowie!Wspomnienie🌹wieczòr panieński 👠💄#Tbt #hensnight #greatgatsby #20s #lata20 #gatsby #hendo #hennight #bacheloretteparty #london

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MaRina Łuczenko- Szczęsna (@marina_official)

Jak Marina i Anna Lewandowska wyglądały na wieczorze panieńskim piosenkarki?

Jak Marina i Anna Lewandowska wyglądały na wieczorze panieńskim piosenkarki?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!