Jak Michał Malitowski imprezował z Beyonce

przejdź do komentarzy

Proszę, jakich mamy światowych tancerzy.

michał malitowski michał malitowski/© KAPiF
Pisząc o malutkich "żuczkach" reprezentujących polski show-biznes nawet nie zdajemy sobie sprawy, że są i tacy, którzy odnieśli prawdziwy sukces - i to nie na naszych, ale na światowych salonach.

Jednym z artystów występujących w gwiazdorskim towarzystwie jest juror Tylko taniec, Michał Malitowski:

- Moja kariera ułożyła się tak, że zacząłem być sławny wcześniej na świecie niż w Polsce - opowiada tancerz. - Razem z moją partnerką gościliśmy już w największych telewizjach świata, gdzie każdy pokaz wyzwalał w nas ogromne emocje. Jeden z występów zapamiętam do końca życia. Było to dla telewizji BBC - wspomina Malitowski.

- Razem z Joanną Leunis mieliśmy zatańczyć przed występem słynnej Beyonce, która jest nie tylko znakomitą piosenkarką, ale i świetną tancerką. Zapowiedziano nas jako gwiazdy współczesnego tańca towarzyskiego. Po występie, w kulisach Beyonce podeszła do nas i powiedziała z uśmiechem: - Uprzedzam, dziś poprzestanę na śpiewie. I to Wasza wina, bo nie chcę się przy Was skompromitować!

O co poszło?

- Nie wiem czym ją tak zawstydziliśmy, niemniej zaśpiewała jak na prawdziwą gwiazdę przystało. Sprawiła, że nie tylko chciało mi się tańczyć, ale również śpiewać! Nasze taneczne style skonfrontowaliśmy na imprezie po programie - stwierdził Malitowski ze śmiechem.


Jak Michał Malitowski imprezował z Beyonce

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!