Jak Oni ¦piewaj±

przejdĽ do komentarzy

Kolejny odcinek za nami.

jak oni ¦piewaj± jak oni ¦piewaj±/Kozaczek
Dzisiejszym zaskoczeniem okazała się Kasia Zielińska. Decyzja o pozostawieniu jej w programie była słuszna. Aktorka pokazała, że może ciekawie za¶piewać. Co prawda nie na tyle, aby skłonić publikę do wysyłania smsów. Po raz drugi będzie miała stresuj±cy tydzień czekaj±c na werdykt publiczno¶ci. Znów jest zagrożona.

To wła¶nie z ni± przegrała Małgosia Teodorska. O jej zachowaniu w dzisiejszym show pisali¶my tutaj.

Pozostałe gwiazdy nie zachwycały. Jak powiedziała Ela Zapendowska mimo lekcji jakie im udzieliła popełniali dokładnie te same błędy.

Patricia Kazadi ze wsparciem duchowym Wandy Kwietniewskiej od¶piewała Nie będę Juli±. Usłyszała, że lepiej nadaje się do kawałków z kategorii pop niż rock.

Występ Jakuba Tolaka nie zapadnie z pewno¶ci± nikomu w pamięci. Jego przyjaciel Adam Fidusiewicz kazał mu pokazać, że Tolak to nie banan. A może Chiquita?

Po nim była Joanna Trzepiecińska. Jej wsparcie tanecznym i duchowym był cygański ksi±że Dziani. Ona wykazywała swoje możliwo¶ci w kawałku Dzi¶ prawdziwych Cyganow już nie ma. Jak skomentowała jej występ Teodorska znajdziecie w poprzednim newsie.

Jakub Przebindowski po raz kolejny wspierany przez żonę wyszedł zwycięsko z powierzonej mu piosenki. Jego przygotowywała do występu Justyna Steczkowska.

Z kolei Aleksandra WoĽniak wypadła do¶ć kiepsko. Niestety biedaczka nie może doleczyć infekcji gardła. Dzi¶ było już ciut lepiej. Przynajmniej tak twierdzi Ela Zapendowska. Ona jedna to usłyszała. Nie ma to jak ucho mistrza.

Po niej wyst±piła Joanna Liszowska. Wy¶piewała i odtańczyła Bamboleo. Jak zwykle dostała dobre recenzje od jury. Wspierali j± Piotr Zelt i Michał Milowicz. Zelt i Liszowska stanowi± chyba tak± wzajemn± grupę wsparcia. Wczoraj ona z narzeczonym dopingowała jego pl±sy na lodzie, dzisiaj on trzymał za ni± kciuki.

Gorzej poszło Mikołajowi Krawczykowi. Jego Satisfaction było takie sobie. Wrażenie artystyczne dała jego mimika i dwie dziewczyny tańcz±ce wokół niego.

Przed ostatnia była Kasia Sowińska. W krótkiej złotej mini i z charakterystycznym głosem spodobała się publice. W końcu w kozaczkowej sondzie minimalnie wyprzedziła ona Joannę Liszowsk± pod względem seksapilu. Jej też się dostał diamentowy joker od Teodorskiej. Panie padły sobie w objęcia i rozpłakały się.

Ostatnim uczestnikiem koncertu był Piotr Polk. Jak to mówi± ostatni będę pierwszymi. Jego wykonanie było najlepsze z całego koncertu. Pretty woman podbiła serca jury. Edyta Górniak nawet podrygiwała w trakcie tej piosenki.

Przez ten tydzień o głosy widzów walcz± Kasia Zielińska i Aleksandra WoĽniak.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!