Jak ONI ¦piewaj± na Dzień Matki

przejdĽ do komentarzy

Tym razem płakała Edyta Górniak. <br /> AKTUALIZACJA: Występy Nataszy.

jak oni ¦piewaj± jak oni ¦piewaj±/© Kozaczek
Jurorkę tak wzruszyło wykonane Live Forever przez Nataszę Urbańsk±, że nie była w stanie powiedzieć słowa prze kilka minut.

Zreszt± był to wieczór Urbańskiej. Wygrała z Edyt± Herbu¶ i została w programie. Każda z jej piosenek została oceniona na ¶redni± 6.0. Czegóż chcieć więcej. Na dodatek osi±gnęła to wszystko z rozwijaj±cym się zapaleniem krtani.

Gorzej szło dzisiaj Agnieszce Włodarczyk. Nerwy j± zjadły. Za to wszelkie niepowodzenia wynagrodzili jej producenci. Miało nie być jej mamy. Na szczę¶cie w ostatniej chwili, a dokładnie, gdy Agnieszka kończyła ¶piewać pierwsz± zwrotkę Wspaniałych rodziców mam do studia weszła jej mama. Wokalistka nie dokończyła już piosenki. Wzruszenie wzięło górę.

Ostatni z trójki uczestników Robert Moskwa ma podobno to samo ciepło w oczach co jego mama. Tak przynajmniej uważa Górniak. Lekarze zabronili mu występować. Na własn± odpowiedzialno¶ć od¶piewał wszystkie trzy kawałki. Bior±c pod uwagę dobre oceny jury i u¶miech matki - było warto.

Odcinek obfitował w u¶miechy przez łzy. Nie było czuć, że za tydzień finał. W sumie było to udane zakończenie Dnia Matki.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!