Jak ONI ¦piewaj± odc.3

przejdĽ do komentarzy

Kto odpadł, a komu się udało.

jak oni ¦piewaj± jak oni ¦piewaj±/Kozaczek
Dzisiaj widać było pierwsze postępy u większo¶ci gwiazd. Jak powiedziała Ela Zapendowska wszyscy j± pozytywnie zaskoczyli.

Największ± sympatię jury zyskały trzy panie. Swinguj±ca Joasia Trzepiecińska, czyli Alutka z Rodziny zastępczej z wdziękiem za¶piewała piosenkę Skaldów Medytacje Wiejskiego Listonosza.Lepsza od niej okazała się młodziutka Patricia Kazadi. Kibicowała jej w programie mama i brat William. Aktorka miała uczyć się pod okiem Kayah jej kawałka Supermenka. Niestety przez korki spóĽniła się na próbę. Odwdzięczyła się podczas występu. Trzeba jej oddać, że jej wykonanie było na bardzo wysokim poziomie. Edyta Górniak krzyknęła po jej występie "Rewelacja!".Publikę uwiodła niezmiennie seksowna Joanna Liszowska. Jak powiedział kibicuj±cy jej Michał Piróg jej ciało krzyczy kobieco¶ci±. Wykonała kawałek Danuty Rinn Gdzie te chłopy z seksem w głosie.

Wrażenie zrobiła także Kasia Sowińska. Wspierała j± koleżanka z planu serialu Tylko miło¶ć Edyta Herbu¶. Jej niski głos idealnie pasował do utworu Tanity Tikaram.

Więcej problemów miała z za¶piewaniem Aleksandra WoĽniak. Choroba gardła poskutkowała najniższymi notami od jury.Niewiele lepiej się spisały Kasia Zielińska i Małgorzata Teodorska. Panie nie poradziły sobie z interpretacj± piosenek.

W¶ród Panów euforie wzbudził Mikołaj Krawczyk. Młodsza czę¶ć publiki biła brawo kiedy kręcił bioderkami w rytm Livin la vida loca.Z kolei Piotr Polk wzruszał ¶piewaj±c z nad fortepianu Hello. Górniak doceniła jego barwę głosu.Takiego wrażenia artystycznego nie wzbudził ani Jakub Tolak, ani Piotr Skarga.

Zagrożeni odej¶ciem z programu byłi Jakub Przebindowski i Dariusz Jakubowski. Więcej szczę¶cia miał ten pierwszy. Jemu też się dostał Diamentowy Joker od przegranego.W kolejnym odcinku taki los spotka Piotra Skargę i Małgosie Teodorsk±. Oboje zmierz± się z groĽb± odpadnięcia.

Poza zmaganiami wokalnymi uwagę przykuwała fryzura Edyty Górniak. Piękna piosenkarka uczesana była do¶ć oryginalnie.

Pomijaj±c walory wizualne trzeba przyznać, że ta edycja stoi na wyższym poziomie niż poprzednia. Aktorzy przygotowali się do swoich nowych ról.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!