Jak ONI ¦piewaj± wg Wi¶niewskiego

przejdĽ do komentarzy

Michał komentuje wynik na blogu.

michał wi¶niewski michał wi¶niewski/© KAPiF
Michał Wi¶niewski najwidoczniej kibicował Nataszy Urbańskiej. Z tego powodu zawiedziony napisał na swoim blogu, co my¶li o wynikach finału.

Co prawda był pewien, że Urbańska przegra. I to "dzięki" Józefowiczowi. Potem jednak twierdzi, że to wła¶nie Józefowicz wypromuje Nataszę odpowiednio, by zago¶ciła na stałe w polskim show-biznesie. To tylko jedna z nie¶cisło¶ci tego tekstu, której się doszukałam. A może po prostu Ľle zrozumiałam, w końcu można mieć z tym problemy.

Mimo wszystko, Wi¶niewski gratuluje Agnieszce i życzy jej takiego samego powodzenia jak zespół Ich Troje. Jednak chyba szczerze w to w±tpi. Ups. Troszkę dziwne te życzenia. Oto tre¶ć tekstu (tradycyjnie pisownia oryginalna).

ja o tym, że natasza urbańska przegra, wiedziałem kilkan¶cie dni przed werdyktem. boję się józefowicza bo tylko on był jej jedynem minusem. zawodowiec, który osi±gn±ł sukces. cała branża huczała jak to ona musiała zrobić mu dobrze aby wygrać ...

ona była najlepsza i wierzę w to, że z pomoc± janusza zrobi wielk± karierę - wystarczy spojrzeć !

to pewien skandal - nie znam agnieszki osobi¶cie ale znam wiele osób, które maj± ci¶nienie na sukces, maj± maj± parcie. po nataszy - choć nie mieli¶my kontaktu - a obserwowałem wszystko pilnie - parcia nie było - było raczej: od janusza: b±dĽ sob± ! to co usłyszałem od a.w. to włos nie w tę stronę ... chyba żartujesz ... lub to nie tak miało być .... innymi słowy: muszę wygrać ! aż strach pomy¶leć co była w stanie zrobić dla tego poparcia ...

to nie skre¶la agnieszki .... ona jest być może lwem po¶ród owiec ale = to wsztstko ! komercyjnie natasza jest kim¶ = dosłownie i w realnie.

RUCH W MUZYCE czyli 38 tysięcy punktów sprzedaży jest w stanie wydać wasz± płytę. wszyscy się przejmuj± , że do tej pory sprzedało się tylkio 200 tysięcy ich troje.... sprzedaj ! wierzymy w ciebie !

może będzie więcej ?

czy sprzedasz wiecej ? się okzę !

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!