Jak Rosamund Pike przytyła 9 kg i zrzuciła je w 10 dni?

przejdź do komentarzy

Przybranie na wadze zajęło jej dwa tygodnie.

rosamund pike rosamund pike/© Fame/Flynet
Wielu obstawiało wygranie statuetki przez Rosamund Pike (36 l.) za pewnik. Gwiazda dostała nominację w kategorii "najlepsza aktorka pierwszoplanowa" za rolę w filmie Zaginiona dziewczyna. Jednak statuetka trafiła w ręce Julianne Moore (za rolę w filmie Still Alice).

Rosamund wcieliła się w rolę pięknej, inteligentnej, pozornie niewinnej Amy Dunne, która w rzeczywistości okazała się bezwzględną psychopatką chcącą zemścić się na mężu za zdradę.

Do roli w Zaginionej dziewczynie aktorka musiała przytyć 9 kilogramów w ciągu dwóch tygodni po czym zrzucić je w 10 dni. Właśnie dlatego wielu jest zdziwionych, że Pike nie dostała statuetki - w końcu Akademia Filmowa uwielbia, gdy aktorzy poświęcają coś dla odegranej przez siebie roli - czy to figurę, czy włosy.

Jak aktorce udała się ta ciężka sztuka ekspresowego tycia i chudnięcia? By przytyć 9 kilo Rosamund przeszła na dietę bogatą w tłuszcze - prócz tego, że mogła pozwolić sobie na kaloryczne przekąski pochłaniała łososia, awokado i masło orzechowe, które pomogły jej w wyrabianiu mięśni. Do tego gwiazda podnosiła najcięższe ciężary - producentom zależało na jej muskulaturze. Natomiast, by zrzucić 9 kilogramów aktorka przez 10 dni spożywała zielone warzywa, piła alkaliczną wodę i dużo biegała.

Imponujące osiągnięcie?


Jak Rosamund Pike przytyła 9 g i zrzuciła je w 10 dni?

Jak Rosamund Pike przytyła 9 g i zrzuciła je w 10 dni?

Jak Rosamund Pike przytyła 9 g i zrzuciła je w 10 dni?

Jak Rosamund Pike przytyła 9 g i zrzuciła je w 10 dni?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!