Jak Sarsa Markiewicz wygląda bez rogów? (Insta)

przejdź do komentarzy

O wiele lepiej?

sarsa markiewicz sarsa markiewicz/Instagram
Do zaistnienia w show-biznesie nie wystarczy ogromny talent. Trzeba jeszcze wyróżnić się jakoś na tle innych uzdolnionych. Jej się to udało.

Sarse Markiewicz poznaliśmy w The Voice of Poland. Artystka odpadła z show przed odcinkami finałowymi i to nie dlatego, że zabrakło jej głosów widzów. Sarsa zachwyciła fanów programu i jurorów. Uległa jednak wypadkowi, co uniemożliwiło jej dalsze występy. Szybko jednak wróciła i to z ogromnym hitem. Media natychmiast zaczęły się nią interesować, a Kuba Wojewódzki zaprosił na kanapę w swoim show.

Sarsa ma nie tylko charakterystyczny głos, ale i image. Włosy upina zwykle w dwa koki. Nie wszystkim odpowiada ta fryzura. Na Instagramie można jednak znaleźć także zdjęcia Sarsy bez "rogów".

Lepiej?

 


Prawie #pulpfiction :) rah hej! Jak niedziela? #mamnudzia :*

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sarsa Markiewicz (@sarsa_markiewicz)
#sarsamusic #retro #piątunio #sobotunio #rah #sarsorogi ej! Hej! Bejb! robię rogi i spadam na chwilę out zasysać słońceeee gorące! :****

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sarsa Markiewicz (@sarsa_markiewicz)#blackorwhite #sarsa #chill #goodbook #rah #tygrysysarsy jaką książkę do łóżka polecacie? :) :*

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sarsa Markiewicz (@sarsa_markiewicz)Jak Sarsa Markiewicz wygląda bez rogów? (Insta)

Jak Sarsa Markiewicz wygląda bez rogów? (Insta)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!