Jak się bawić, to bez ograniczeń!

przejdź do komentarzy

I z rozmachem!

nju mobile nju mobile/mat. prasowe
Nie od dzisiaj wiadomo, że gwiazdy show-biznesu potrafią bawić się z rozmachem. Dobra zabawa, to nie trend, a po prostu styl życia gwiazd. Wie o tym bohater reklam marki nju mobile. Wszechstronnie utalentowany celebryta o charakterystycznej urodzie i niepowtarzalnym głosie, którego nie powstydziłby się nawet Garou, dzisiaj obchodzi urodziny.

Kierując się swoją życiową maksymą “ograniczenia i limity nie interesują mnie” postanowił zorganizować przyjęcie urodzinowe dla najbliższej rodziny z dużym rozmachem. Z zaufanego źródła wiemy, że dla gości przygotowane będą niepowtarzalne atrakcje. Imprezę ma rozpocząć pokaz ekwilibrystycznych akrobacji w zwolnionym tempie, wykonywanych przez pigmejskie dziobaki, wyszkolone pod okiem jego wujka.

Jak się bawić, to bez ograniczeń!


W trakcie trwania przyjęcia wyświetlany będzie również ulubiony film jubilata – psychologiczny dramat science fiction “Suche Majtki Na Dnie Morza” produkcji tadżykistańskiej, z czeskim dubbingiem.

Jak się bawić, to bez ograniczeń!


Swoje przybycie potwierdzili już: wujek, ciotka z ameryki wraz z krokodylem, syn siostry sąsiada, kuzyn brata przyrodniego sąsiada od strony matki, koleżanka z podstawówki brata dziadka oraz wszyscy członkowie ekipy filmowej współpracującej z gwiazdorem.

Tak o przyjęciu wypowiada się sam bohater:

Wyjątkowy to dzień jest, więc dlaczego miałbym ograniczać się. niczym pałlokołelo powiem: jak na urodzinach nic nie dzieje się, to nudo jest, a jak się dzieje, to nienudno jest. mądrość życiowa taka…wytatuować ją sobie warto na bicepsie na przykład.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!