Jak się robi plotkę?

przejdź do komentarzy

Zobaczcie, jaki wpływowy stał się Kozaczek. Nasz żart zrobił furorę! ;) <br /> W radiu też już o nim mówią.

kozaczek kozaczek/Interia.pl
Ciekawe, czy gdybyśmy napisali, że Paris Hilton jedzie na misje, a Angelina Jolie postanowiła oddać swoje dzieci z powrotem do sierocińców, też by nam uwierzyli.

Pamiętacie nasz primaaprilisowy żart (zobacz newsa: Wentworth Miller w Polsce!)? Cóż, my pamiętamy - zebraliśmy za niego potężne cięgi od zawiedzionych fanek Wentwortha Millera.

O ile jednak Czytelnicy bardzo szybko zorientowali się, że news powstał z okazji 1 kwietnia, to dziennikarze najpopularniejszych polskich dzienników albo nie byli tacy bystrzy, albo też chcieli zrobić sensację.

Najpierw informację o przyjeździe Wentortha dodał Dziennik na swojej internetowej stronie. Dzisiaj o tym samym pisze Interia.pl (zobacz newsa: Będzie szukał w Polsce żony?).

Jak widać redaktorzy czytują Kozaczka. Szkoda tylko, że nie tak dokładnie - wówczas już dawno zorientowaliby się, że był to tylko żart. O czym zresztą poinformowaliśmy już rankiem, 2 kwietnia.

Jeszcze bardziej szkoda, że nikt nie podaje źródła pierwotnego.

Trudno, zostaje nam nadal robić swoje a Czytelnikom podziękować za tak dokładną lekturę. :)

AKTUALIZACJA: Jak poinformował nas Czytelnik, Radiostacja już ogłosiła, że Wentworth przyjeżdża do Polski. Kuleczka się toczy i nabiera rozpędu. :)

AKTUALIZACJA (15:40): Interia.pl usunęła wpis. Screeny zostały u nas. :)
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!