Jak to jest z NIĄ być?

przejdź do komentarzy

Były chłopak gwiazdek opowiada o hollywoodzkich związkach.

cisco adler cisco adler/ © PR Photos
Były już artykuły na temat największych celebek świaa mediów, ale co z ich facetami? Najnowszy Vanity Fair, żeby popytać ich, jak patrzą na swoje dziewczyny z wielkiego świata. Artykuł zatytułowany jest Jestem z nią i przytacza wypowiedzi braci Madden, Kevina Federline'a oraz Cisco Adlera.

- Nie jestem jakimś seryjnym randkowiczem - mówi ten ostatni. - Misha [Barton] jest najpiękniejszą dziewczyną na Ziemi. Czasami budzę się, widzę ją na poduszce obok mnie i myślę: "Oh, to ona...".

- Nie zerwaliśmy ze sobą przez nas samych. To były inne g**na - dodaje.

- Słuchaj, te dziewczyny są młode, wrzucone w kupę g**na i to sprawia, że zachowują się trochę dziwnie. Jeżeli ktoś zamknąłby je razem w jednym pokoju, wyszłyby z niego jako najlepsze przyjaciółki.

- Naprawdę? - pyta dziennikarka.

- No może - odpowiada Adler. - Jeśli by przeżyły.

- Niełatwo jest być chłopakiem popularnej gwiazdki - przekonuje Cisco. - Nie ma żadnej prywatności. My dosłownie uciekaliśmy przed paparazzi. Koczowali pod moim domem. Kiedy już miałem dość, skończyłem ten cyrk. Mój pies zdechł przez zatrucie, zerwałem z dziewczyną, a na domiar złego po Internecie zaczęło krążyć zdjęcie moich jaj.

Cisco, przekonałeś mnie.

[Na zdjęciu C.Adler z jedną ze swoich byłych dziewczyn, Kimberly Stewart.]

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!