Jak wygląda dieta Ewy Wachowicz? (VIDEO)

przejdź do komentarzy

To dlatego udało się jej schudnąć?

ewa wachowicz ewa wachowicz/KAPiF
Diety gwiazd to temat rzeka. Kim Kardashian na przykład twierdzi, że schudła dzięki Diecie Atkinsa, Jessica Simpson jest z kolei zwolenniczką Diety Strażników Wagi. Ewa Wachowicz, jurorka Top Chefa, też może pochwalić się nienaganną sylwetką. Co jada?

Ewa wyznała w ostatniej rozmowie z agencją Newseria Lifestyle, że jest przeciwniczką produktów typu light, bo te wcale nie pomagają w procesie odchudzania:

- Jestem ogromną przeciwniczką produktów light. Tego typu żywność nie jest odpowiednio zbilansowana pod względem zawartości tłuszczów i węglowodanów. Osoby będące na diecie całkowicie pozbawionej tłuszczu spożywają więcej cukrów, co powoduje otyłość i inne problemy zdrowotne. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest przyjmowanie produktów, z których nie usunięto naturalnego tłuszczu. Dzięki temu organizm szybciej odczuwa sytość i nie domaga się dodatkowych porcji jedzenia.


Wachowicz stawia za to na sałatki owocowe:

- Owoce zawsze są idealnym posiłkiem, który można przyrządzić szybko i łatwo. Bardzo lubię przygotowywać owocowe sałatki, które na koniec polewam odrobiną pełnowartościowego jogurtu czy śmietany. Jest to słodka i smaczna przekąska.


Mądrze mówi?
 
Jak wygląda dieta Ewy Wachowicz? (VIDEO)
2007 rok

Jak wygląda dieta Ewy Wachowicz? (VIDEO)
2013 rok

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj