Jak wygląda Dominika Gwit po zrzuceniu 48 kilogramów? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Jak niteczka!

dominika gwit dominika gwit/© KAPiF
Kilka dni temu Dominika Gwit (26 l.) pochwaliła się na Facebooku nowiną o imponujących efektach odchudzania.

Aktorka, która podjęła wyzwanie w okresie świąt Wielkanocnych, po ośmiu miesiącach ciężkiej pracy i wyrzeczeń waży aż o 48 kilogramów mniej.

Schudłam 48 kg! Przede mną bardzo ważny czas - wyprowadzenie z diety. Jednak, jak mówi mój dietetyk, to będzie naprawdę przyjemny etap diety:)

Wiele osób powie, że stwierdzenie "robisz to dla siebie", "znajdź w sobie siłę", "motywacja to klucz do sukcesu", to tylko czcze gadanie. Ale każdy z nas musi się zastanowić nad tym, czego naprawdę chce i walczyć o swoje marzenia!

Jest ciężko, ale przecież nikt też nie powiedział, że będzie łatwo... Pełen sukces to zawsze wynik długotrwałej, ciężkiej pracy! Dziś to wiem. Pokora, cierpliwość i pracowitość. Tylko one mogą doprowadzić nas do wielkich rzeczy!
- cieszy się aktorka.


Dwa dni temu Dominika pojawiła się na Wigilii z gwiazdką. Ubrana w dżinsy i koszulę w kratę zaprezentowała swoje nowe ciało.

Trzeba przyznać, że wygląda teraz jak niteczka!

Patrząc na jej starsze fotki zastanawiamy się nad jednym - co to będzie, gdy wszystkie puszyste aktorki zechcą zgubić dodatkowe kilogramy? W filmach i na deskach teatrów będą występować już tylko szczupłe i zgrabne?

Co Wy na to?

Jeśli chcecie wiedzieć, na jakiej diecie jest Dominika, kliknijcie tutaj.Jak wygląda Dominika Gwit po zrzuceniu 48 kilogramów? (FOTO)

Jak wygląda Dominika Gwit po zrzuceniu 48 kilogramów? (FOTO)

Jak wygląda Dominika Gwit po zrzuceniu 48 kilogramów? (FOTO)


Jak wygląda Dominika Gwit po zrzuceniu 48 kilogramów? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość 02-03-17, 19:12 cytuj
    Pomimo, że dobrze jej życzę, to jestem pewna, że przytyje i to z dwa razy więcej niż miała. Bo ona nie robi tego dla siebie, to widać. Robi to aby inni zauważyli, aby zaistnieć. a nie aby być zdrowszą, lepiej wygladać.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!