Jak wygląda relacja Agaty Dudy i Marty Kaczyńskiej?

przejdź do komentarzy

Tygodnik Dobry Tydzień nawiązuje do zdjęć, na których widać, jak Kaczyńska "w przypływie emocji przylgnęła do prezydenta."

agata duda agata duda/© KAPiF
Podczas tegorocznych obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej doszło do spotkania prezydenta Andrzeja Dudy i córki nieżyjącej pary prezydenckiej, Marty Kaczyńskiej.

Zobacz: Skandal po tekście w Gazecie Wyborczej o "nieślubnym dziecku" Andrzeja Dudy!

Zdjęcia, jakie wtedy zrobiono, stały się pożywką dla plotek i źródłem memów na temat zażyłości prezydenta i Kaczyńskiej. Żarty i plotki podsycał dodatkowo fakt, że na uroczystościach rocznicowych nie było żony Andrzeja Dudy, Agaty Dudy.

Co Agata Duda sądzi o Marcie KaczyńskiejTeraz sprawę komentuje tygodnik Dobry Tydzień.

Zobacz: AGATA DUDA JAK CLAIRE UNDERWOOD - WRÓBLEWSKA OCENIA

Oto, co na stronach magazynu możemy przeczytać na temat relacji między Agatą Dudą a Martą Kaczyńską:

Dla Marty 10 kwietnia zawsze pozostanie najtragiczniejszym dniem w życiu. Przed oczami stają dwie trumny rodziców, których żegnała w kaplicy Pałacu Prezydenckiego. Bolesne przeżycia pojawiły się także w tym roku. Jednocześnie Marta przypomniała sobie, jak bardzo w tamtym czasie wspierał ją Andrzej Duda. W przypływie emocji przylgnęła do prezydenta. Ten intymny moment uwiecznili fotoreporterzy - pisze redakcja.


Następnie dowiadujemy się, skąd taka zażyłość między prezydentem a Kaczyńską:

Ilekroć Marta przyjeżdżała na Wawel pomodlić się przy grobie rodziców, o jej komfort dbał Andrzej Duda. Kupował wieniec, rezerwował nocleg, ustalał plan pobytu. Marta była częstym gościem jego rodziny. Wtedy poznała ją Agata Duda. Obserwuje przyjaźń męża i Kaczyńskiej od lat. Ze spokojem. Nie ma powodów do zazdrości. Obie panie lubią się i cenią - zapewnia Dobry Tydzień.


Zobacz też: Ekspert od wizerunku o Agacie Dudzie: Jest rodzajem paprotki!Jak wygląda relacja Agaty Dudy i Marty Kaczyńskiej?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!