Jak wyglądają NATURALNE włosy Ariany Grande? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Największa fanka doczepów... w naturalnym wydaniu.

ariana grande ariana grande/© Fame/Flynet, Instagram
Kto jest największą fanką doczepów w Hollywood? O pierwsze miejsce mogłyby zawalczyć dwie panie - Kylie Jenner (18 l.) i Ariana Grande (22 l.).

Piosenkarka została kiedyś wydana przez swojego byłego pracownika, który sprzedał prasie łakome kąski z życia, a raczej głowy gwiazdy. Ari okazuje się być nie tylko niemiłą diwą, ale i osobą zafiksowaną na punkcie swoich włosów. Był czas, gdy Ariana codziennie farbowała swoje pukle. Efekt był do przewidzenia - włosy dziewczyny zaczęły masowo wypadać. Początkowo Grane nosiła peruki, później przekonała się do doczepów i najwyraźniej w tej kwestii wyznaje zasadę - im więcej, tym lepiej. Co z tego, że dziewczyna wygląda jakby miała zaraz się przewrócić od nadmiaru sztucznych włosów, ważne, że Ari podoba się sobie z szopą na głowie.

Panna Grane rzadko rezygnuje ze swojego charakterystycznego kucyka, mimo że każda zmiana jej looku sprzedaje się jak świeże bułeczki. Ostatnio gwiazda pochwaliła się zdjęciami siebie w kręconej wersji. To podobno jej naturalny "look". Coś jednak nam się nie chce wierzyć w tą naturalność...

 


Jak wyglądają NATURALNE włosy Ariany Grane? (VIDEO)

Jak wyglądają NATURALNE włosy Ariany Grane? (VIDEO)

Jak wyglądają NATURALNE włosy Ariany Grane? (VIDEO)

Jak wyglądają NATURALNE włosy Ariany Grane? (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!