Jaka jest ulubiona scena Dakoty Johnson w 50 twarzach Greya?

przejdź do komentarzy

Ma w czym wybierać.

dakota johnson dakota johnson/© Fame/Flynet
Wreszcie. Wyczekiwany od tygodni nie tylko przez podkochujące się w Jamie Dornanie młode panny, ale i stateczne mężatki film 50 twarzy Greya można już oglądać w kinach. Pierwsi widzowie o swoich wrażeniach na pewno napiszą na forach. My tymczasem posłuchajmy, co ma do powiedzenia na temat swoich ulubionych scen w filmie jego główna bohaterka.

Dakota Johnson (25 l.) opowiedziała w wywiadzie dla Access Hollywood, które fragmenty obrazu szczególnie przypadły jej do gustu. Pierwsza ze scen to ta, podczas której Christian Grey przesuwa kostkę lodu w dół po brzuchu Anastasii Steele. Druga z cyklu ulubionych to scena, w czasie której bohaterka traci dziewictwo:

Scena, w czasie której moja bohaterka traci cnotę jest tak piękna - zachwyca się Dakota. - I sposób, w jaki operator i reżyser nakręcili tę scenę, jest po prostu niesamowity. I te kolory! Obraz jest tak nasycony. I w takim świetle ogląda się naprawdę niezwykle ważny moment w życiu młodej dziewczyny, myślę, że to zostało bardzo ładnie pokazane - chwali twórców filmu Johnson.


Jeśli widzieliście już sceny, o których mówi aktorka, podzielcie się wrażeniami.Jaka jest ulubiona scena Dakoty Johsnon w 50 twarzach Greya?

Jaka jest ulubiona scena Dakoty Johsnon w 50 twarzach Greya?

Jaka jest ulubiona scena Dakoty Johsnon w 50 twarzach Greya?

Jaka jest ulubiona scena Dakoty Johsnon w 50 twarzach Greya?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!