Jake Lloyd, czyli Anakin Skywalkwer, ma duży problem

przejdź do komentarzy

Ucieczka przed wozem policyjnym to przy tym pestka.

jake lloyd jake lloyd/Mat. prasowe
W poniedziałek pisaliśmy o znanym z roli Anakina Skywalkera z 1. części Gwiezdnych wojen aktorze, który został zatrzymany przez policję. Jake Lloyd nie zatrzymał się do kontroli policyjnej, potem sprowokował policję do pościgu. Uciekając oczywiście złamał masę przepisów. W końcu ucieczka zakończyła się kolizją - Lloyd uderzył w drzewo.

Mężczyźnie postawiono zarzuty związane z jego ucieczką. Okazuje się, że ten incydent był zaledwie czubkiem góry lodowej - kłopoty Lloyda są znacznie poważniejsze.

Jak donosi TMZ, aktor jest chory na schizofrenię. Zanim wpadł w ręce policji po pościgu, w marcu miał pobić swoją matkę - podobno stało się to na skutek przerwy w terapii.

Portal dotarł do informacji policyjnych. Według nich matka Lloyda wezwała pomoc po tym, jak jej syn wpadł we wściekłość, przewrócił ją i zaczął po niej chodzić. Kobieta miała posiniaczone ciało i mocno potłuczone ramię.

Według matki mężczyzna nigdy wcześniej nie zachowywał się agresywnie. Pierwsze objawy schizofrenii zauważono u niego, gdy miał 19 lat. Od tamtego czasu był pod opieką rodziny i lekarzy. Teraz, gdy wróci do domu, ma znów wrócić do terapii.''

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!