Jakich zwykłych rzeczy nie będzie mogła robić Meghan Markle po ślubie?

przejdź do komentarzy

Cena bycia księżną.

meghan markle meghan markle/Instagram
Wraz z wejściem do rodziny królewskiej Meghan Markle, zupełnie tak samo jak Kate Middleton, zyska sporo przywieljów i zaszczytów. Z drugiej strony aktorce zostaną odebrane prawa, do których my - zwykli smiertelnicy - jesteśmy przyzwyczajeni, ba! bez których czasem nie wyobrażamy sobie normalnego życia.

Z czego zatem będzie musiała zrezygnować Markle? Jaką cenę zapłaci za bycie księżną?

1. Prywatne konto w mediach społecznościowych.
W momencie, gdy zostanie księżną, Meghan będzie musiała zapomnieć, co to znaczy fotka z kawą wrzucona na Insta. Nie wspominając o głupich minach i radosnej twórczości fotograficznej ze znajomymi. Księżna dołączy do całej rodziny królewskiej, której zdjęcia pokazywane są wyłącznie na oficjalnych kanałach pałacu Kensington.


2. Samodzielnie poruszać się poza posiadłością.
Samotne spacery? Nic z tego. Włóczenie się po kafejkach, wejście w tłum, by poczuc życie miasta - nic z tych rzeczy. Jeśli będzie chciała wyjść po zakupy, usłyszy: "Czy mogę Pani towarzyszyć?" I, niestety, nie będzie mogła powiedzieć "nie".

#TBT to Capri with @jessicamulroney 🍝 @thetigofficial #pasta #italy #takemeback

Post udostępniony przez Meghan Markle (@meghanmarkle)
3. Robić głupich min, selfie z uszami i pyszczkiem psa, ogólnie - wygłupiać się w mediach społecznościowych. Żadnych selfies. Rodzina królewska nie robi sobie samo**bek.


4. Brać udziału w wyborach. Tak, tak... Choć prawo tego nie zabrania, uznaje się, że przedstawiciele monarchii nie powinni głosować w wyborach, gdyż jest to niekonstytucyjne. To poważna strata - Meghan pozbędzie się prawa do współdecydowania, prawa do wyrażania swego głosu w wyborach i referendach.

Happy Halloween, friends 🎃👻 #Halloween #pumpkin

Post udostępniony przez Meghan Markle (@meghanmarkle)
5. Przytulać się publicznie do księcia.
Tu pojawia się pewna wątpliwość. Ekspert od etykiety królewskiej powiedziałw w 2016 roku magazynowi People, że nie ma oficjalnego zakazu okazywania sobie publicznie czułości przze członków rodziny królewskiej. Jednak jest niemal regułą, że małżeństwa są powściągliwe w epatowaniu emocjami.

Jakich zwykłych rzeczy nie będzie mogła robić Meghan Markle po ślubie?


6. Siedzieć w rozkroku lub z nogami założonymi jedna na drugą.
Księżne siedzą elegancko - z nogami ułożonymi równiutko jedna obok drugiej.

Jakich zwykłych rzeczy nie będzie mogła robić Meghan Markle po ślubie?


7. Iść spać przed królową.
Coo? Na szczęście ta zasada obowiązuje tylko wtedy, gdy spędzamy czas z królową. Nie mamy możliwości wyjść z imprezy i położyć się do łóżka wczęśniej, niż królowa Elżbieta.8. Meghen będzie też musiała przepracować swój styl. Od momentu, gdy została narzeczoną Harry'ego, zaczęła się ubierać inaczej. Oficjalnie i elegancko. Żegnajcie podarte dżinsy, obcisłe rurki i wiązane koszule.

Friday night (@jimmychoo @paige @reitmans) #fashion

Post udostępniony przez Meghan Markle (@meghanmarkle)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!