Jakie metody wychowawcze stosuje Anna Mucha?

przejdź do komentarzy

Postanowiła przestrzec inne matki.

anna mucha anna mucha/KAPiF
Odkąd Anna Mucha pierwszy raz została mamą, macierzyństwo i kwestia wychowania dzieci mocno zaprzątnęły jej głowę. Pamiętacie, jak aktorka wywalczyła swego czasu większą ilość przewijaków na stacjach benzynowych? Teraz postanowiła przestrzec inne kobiety przed bezstresowym wychowaniem dzieci:

Bezstresowe wychowanie jest jak puszczanie bąków – nie koniecznie sprawdza się w towarzystwie. - napisała na swoim nowym blogu.


Skąd te wnioski?

Ukochana Marcela Sory wspomniała o jednym z pechowych lotów, podczas którego dane jej było siedzieć obok rodzinki z trójką zachowujących się niestosownie dzieciaków:

Dwulatek w tym czasie biegał w korytarzu. Później okazało się, że niektóre zabawki są fajniejsze od innych… później, pojawiło się zagadnienie filozoficzne: „czy zabawka w samolocie od razu leci? Czy leci dopiero jak leci?” (czyt. rzucimy nią). I tak przez całą drogę. Wymiękłam jakieś 20 minut przed lądowaniem. I bynajmniej nie przy kolejnych zabawach. Ale wtedy, gdy rozsadzeni rodzice po przekątnej, nad naszymi głowami zaczeli coś do siebie wykrzykiwać, ustalać między sobą… gdzieś w tym momencie moja cierpliwość się skończyła…


Kiedy Ania zdecydowała się zwrócić uwagę rodzicom, spotkała się z obelgami:

- ale my wychowujemy dzieci bezstresowo! I proszę nie wtrącać się !

No i się zaczęło …

Dość powiedzieć, że wzieliśmy odwet za potop! Cały samolot, łącznie z załogą ! a jak pojawili sie stewardzi i (o zgrozo!) stanęli po naszej stronie to już w ogóle rozpętała się awantura. Kobieta (matka!) pod moim adresem użyła wyjątkowego argumentu: „obyś nie mogła mieć dzieci!” (ja w piątym miesiącu ciąży!).


A wy, co sądzicie o bezstresowym wychowaniu? Pamiętacie, jak Ivanka Trump pokazywała, że za dobre zachowanie nagradza swoją córkę kolorowymi pomponami? Jakie są wasze metody na niegrzeczne dzieciaki?

 


Jakie metody wychowawcze stosuje Anna Mucha?

Jakie metody wychowawcze stosuje Anna Mucha?

Jakie metody wychowawcze stosuje Anna Mucha?

Jakie metody wychowawcze stosuje Anna Mucha?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (2): sortuj