Jakie prezenty Sam Smith zrobił rodzinie na gwiazdkę?

przejdź do komentarzy

Wykonał je sam.

sam smith sam smith/© Fame/Flynet
Sam Smith (22 l.) wyznał, że w tym roku przed Bożym Narodzeniem przygotował dla wszystkich członków swej rodziny własnoręcznie robione prezenty.

- Każdy dostał oprawiony w ramkę obrazem przedstawiający Stickmana ze strzałkami wskazującymi wszystkie rzeczy, które kocham w moich najbliższych - powiedział wokalista.


Sam dodał, że na taki pomysł obdarowywania wpadł po tym, jak w ubiegłym roku obsypał bliskich materialnymi prezentami, które - w sumie - nie miały większej wartości.

- W ubiegłym roku popełniłem błąd kupując masę różnych rzeczy. Materialne rzeczy niewiele jednak dla mnie znaczą. Powiedziałem rodzinie, że nie chcę niczego materialnego. Chcę coś, co będzie miało pozamaterialną wartość - opowiada Smith.


Po świętach zaś Sam spakował manatki i poleciał ze swoim chłopakiem, modelem Jonathanem Zeizelem (który wystąpił w najnowszym klipie Smitha Like I Can) do Australii.

- Przez ostatnie 10 lat w każdego Sylwestra kłóciłem się z moją rodziną. Dlatego w tym roku zamierzam lecieć na drugą stronę kuli ziemskiej, by się z nikim nie kłócić - zapowiedział muzyk.


Zdjęcia z Sylwestra Sama i Joanathana można obejrzeć na Instagramie artysty.Lol x

Een foto die is geplaatst door Sam Smith (@samsmithworld) op
I'm flying Jack, I'm flying

Una foto publicada por Sam Smith (@samsmithworld) el
Morning x

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sam Smith (@samsmithworld)

Sam Smith sam zrobił rodzinie prezenty na gwiazdkę


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!