Jakim typem Panny Młodej jesteś?

przejdź do komentarzy

Zbliża się dzień Twojego wesela. Spokojnie się przygotowujesz czy zamieniasz w prawdziwą bridezillę? Jakim typem Panny Młodej jesteś?

ślub ślub/Shutterstock

Romantyczka


Tak naprawdę całe życie planowałaś swoje wesele. Udało Ci się znaleźć księcia na białym koniu i teraz próbujesz go przekonać, że ślub na łonie natury to najlepsza opcja. Twoja wymarzona suknia jest zwiewna, delikatna i koronkowa, we włosy wepniesz polne kwiaty. Chcesz skromnego wesela, najlepiej z udziałem Was i świadków. Uważaj, żeby nie pogniewała się na Ciebie rodzina!
Jakim typem Panny Młodej jesteś?

Księżniczka


Uważasz, że jeśli chodzi o wesele, koszty nie grają roli. Suknia - tylko od projektanta, przyjęcie - w najbardziej ekskluzywnym miejscu w mieście. Do kościoła zajedziecie dorożką. Twoja suknia ślubna będzie olśniewać wszystkich blaskiem kryształków i kamieni szlachetnych. Zastanawiasz się jak można nie chcieć długiego trenu i tiary we włosach. Pamiętaj jednak, że branie kredytu na organizację wesela może być opłakane w skutkach. Może warto zrezygnować z dorożki?
Jakim typem Panny Młodej jesteś?

Zosia samosia


Ślub i wesele traktujesz bardzo praktycznie. Wiesz, że dobra organizacja to podstawa udanego wesela, dlatego wszystko masz zaplanowane w najmniejszych szczegółach. Jednocześnie wciąż myślisz, że za wszystko musisz być odpowiedzialna właśnie Ty. W efekcie stres rośnie, a Ty jesteś coraz bardziej zmęczona. Pozwól sobie pomóc, jest wielu profesjonalistów, którzy poradzą sobie z organizacją przyjęcia.
Jakim typem Panny Młodej jesteś?

Bridezilla


Uważasz, że wesele to Twoje święto. Oczekujesz od otoczenia zaangażowania równego Twojemu. Na trudności i przeszkody reagujesz atakami złości i histerii. Uważaj, taki stres nie jest nikomu potrzebny, a możesz zrazić do siebie ludzi. Wesele to święto Was obojga - daj sobie możliwość prawdziwego cieszenia się tym dniem.
Jakim typem Panny Młodej jesteś?

Zakręcona


Przypomniałaś sobie, że nie poszłaś na poprawki sukni i nie umówiłaś się do fryzjera. Wczoraj miałaś zadzwonić do florystki, ale uciekło Ci to z głowy, bo byliście zajęci wybieraniem tortu. Postaraj się podzielić zadania - poproś o pomoc mamę, druhnę, kuzynki. I przede wszystkim, kup sobie organizer, który pozwoli Ci zaplanować przygotowania.
Jakim typem Panny Młodej jesteś?

W poszukiwaniu ślubnych inspiracji warto zajrzeć na platformę ślubną Wedding.pl Znajdziesz tu obszerne galerie zdjęć i praktyczne porady, a także najlepszych usługodawców z branży ślubnej. Wedding.pl pomoże Ci zaplanować ten wyjątkowy dzień.

Zdjęcia: Shutterstock

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (10): sortuj