Jared Leto wariuje na planie filmowym?

przejdź do komentarzy

Czy aktor przegina?

jared leto jared leto/Famelynet, youtube, giphy.com
Jared Leto (44 l.) wciela się w postać Jokera w najnowszym filmie Suicide Squad. Charakterystyczna osobowość granej postaci zmusza aktora do wielu niekonwencjonalnych zachowań, które mogą wywoływać konsternację.

Wokalista 30 Seconds to Mars mocno się stara, aby było głośno o jego wariacjach na planie filmu. Otóż aktor zaczął wysyłać ekipie filmowej... martwe zwierzęta!

Jak powiedziała Viola Davis w wywiadzie dla Vanity Fair, nowy Joker kompletnie wystraszył aktorkę Margot Robbie, wysyłając jej w pięknym opakowaniu... żywego, ogromnego szczura.

No ale hej! To się nazywa zaangażowanie, prawda? Czyżby jednak Leto chciał przebić swoimi wariacjami samego Heath Ledgera, który wiadomo jak skończył?

Zobacz więcej: Znana jest przyczyna śmierci Heatha Ledgera

Przypomnijmy - Ledger - próbując bardziej zrozumieć postać w jaką wcielił się w filmie Mroczny Rycerz, zaczął pisać bardzo dziwne pamiętniki oraz nadużywał przepisanych leków psychotropowych. Ostatecznie przyczyną śmierci było przedawkowanie.

Dawis opowiedziała również historię, o tym, że Jared wykorzystał swojego pomocnika na planie filmowym, aby ten przyniósł z nim martwą świnie. Przybił ją potem do frontowego stołu i odszedł jak gdyby nigdy nic. Co najdziwniejsze to było jego przywitanie z ekipą filmową, po której filmowcy nie wiedzieli, jak się zachować.

Oprócz wspomnianej wcześniej Margot Robbie, w filmie zagra między innymi Will Smith, który wcieli się w rolę Deadshota.

Film Legion Samobójców w kinach już 5 sierpnia!

Nie możemy się doczekać. Tymczasem, chcemy się dowiedzieć od Was, czy Waszym zdaniem Jared będzie lepszy od Heath Ledgera?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!