Jarosław Kuźniar ma powody do płaczu?

przejdź do komentarzy

Program, z którego odszedł, zyskał sporo widzów.

jarosław kuźniar jarosław kuźniar/KAPiF
Jedni go uwielbiają, inni za nim nie przepadają. W sieci aż roi się od memów z Jarosławem Kuźniarem w roli głównej. Ostatnio zrobiło się ostatnio o dziennikarzu w kontekście przejścia do DDTVN. Kuba Wojewódzki uznał to za degradację. Anna Kalczyńska broniła jednak formatu programu śniadaniowego. Kuźniar ma powody do płaczu?

WirtualneMedia podają właśniem, że program Wstajesz i wiesz, z którego odszedł Jarek, zyskał sporo widzów - w dni powszednie ponad 40 tysięcy:

Gospodarzem programu od poniedziałku do środy jest od września br. Robert Kantereit, dotąd współgospodarz „Dzień dobry TVN”, a czwartki - Marcin Żebrowski lub czasami Radosław Mróz. Natomiast w pierwszym tygodniu tego miesiąca poranek TVN24 prowadził Piotr Jacoń.

Natomiast rok temu pasmo „Wstajesz i wiesz” przez pierwsze cztery dni tygodnia prowadził głównie Jarosław Kuźniar. W pierwszych czterech tygodnia września ub.r. poranny blok miał jednak mniej widzów niż obecnie, bo oglądało go przeciętnie 233 tys. osób przy udziale w rynku wynoszącym odpowiednio 8,04 proc. i 6,93 proc.


Upss...


Jarosław Kuźniar ma powody do płaczu?

Jarosław Kuźniar ma powody do płaczu?

Jarosław Kuźniar ma powody do płaczu?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!