Jay Z nazwał Beyonce pierd*loną dz*wką!

przejdź do komentarzy

Co go tak zdenerwowało?

beyonce beyonce/tumbrl
Czy Beyonce i Jay Z są parą idealną? Do tej pory wydawało się, że tak. Niestety, bójka Solange Knowles z raperem sprawiła, że na obrazku tej rodziny pojawiła się rysa. Możliwe, że w małżeństwie Bey nie układa się najlepiej, ba nie było dobrze już w 2013 roku! Skąd takie wnioski?

Dwa lata temu jeden z portali opisał zdarzenie między gwiazdorską parą, jednak w obawie przed wpłynięciem pozwu nie podał nazwisk. Teraz rozszyfrowano bohaterów. BlindGossip.com opisuje następującą historię (rzecz dzieje się przed występem Bey na Super Bowl):

- Beyonce miała wystąpić na scenie. Oprócz nich w pomieszczeniu byli jeszcze ochroniarze i kilku pracowników oraz asystentów gwiazd. Beyonce siedziała w rogu pokoju i wymieniała z kimś smsy, podczas gdy Jay-Z próbował zwrócić jej uwagę, ale ona pozostała niewzruszona. To doprowadziło go do prawdziwej furii i gwiazdor wyrwał żonie z ręki telefon, gdzie odkrył, że pisze ona z innym mężczyzną, więc zaczął przeglądać całe archiwum. Wtedy już totalnie eksplodował i zaczął krzyczeć na nią "Ty pierdolona dziwko! Ty pierdolona dziwko!", robiąc to coraz głośniej.


Jak myślicie, jest w tym ziarnko prawdy?


Jay Z nazwał Beyonce pierd*loną dz*wką!

Jay Z nazwał Beyonce pierd*loną dz*wką!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!