Jedna z sióstr Godlewskich, Magdalena, ma na koncie pewną ostrą sesję

przejdź do komentarzy

Tak zaczynała karierę.

magdalena godlewska magdalena godlewska/Instagram
Od kilku dni internet żyje siostrami Godlewskimi. Reklamę rodzinie zrobiła Małgorzata Godlewska, która na swoim profilu FB zademonstrowała totalny brak umiejętności wokalnych. Zapał miała za to ogromny - wystarczający, by podbić cały polski net.

Małgorzata Godlewska fałszująca kolędę tłumaczy, dlaczego to TAK brzmi

Przy okazji plotkarskie media zaczęły pisać o wszystkich siostrach Godlewskich - oprócz Małgorzaty są jeszcze Monika Esmeralda Godlewska oraz Magdalena Godlewska.

Ta ostatnia dziś jest właścicielką kliniki kosmetycznej, jednak kilka lat temu miała ogromny apetyt na sławę. Po sukcesie programu Perfekcyjna pani domu Godlewska wcieliła się w rolę niegrzecznej pani domu o mocno erotycznym charakterze. Pojawiła się też w sesji dla magazynu CKM, a jej zdjęcia były naprawdę sugestywne.

Magdalena Godlewska wystąpiła też w Kac Wawie, Promadonnie czy Ostatnim klapsie. Dziś raczej skupia się na pracy, domu i rodzinie.

Śpiewająca Małgorzata Godlewska to nie wszystko. Ona ma jeszcze SIOSTRY (VIDEO)

Jeśli mielibyście ochotę zobaczyć, jak zaczynała karierę fotomodelki, zdjęcia z magazynu CKM od 18 lat znajdziecie tutaj.
Ale jestem zajebistaaaa a Ty co myślisz o sobie??🌞Ja bardzo bardzo kocham siebie ❤️wiemy doskonale, że nie jest łatwo kochać siebie. Łatwo jest nam siebie krytykować, obwiniać, zmuszać do nadmiernego wysiłku dla dobra innych. To są nasze nawykowe działania. Czas to zmienić kochani😉 Pokochaj siebie, za wszystko co Cię spotkało w Twoim życiu. Poszukaj w każdym trudnym zdarzeniu takich aspektów, które Cię wzbogacają. Pokochaj siebie za swoje błędy. Jesteś tego warta! Pamiętaj WYBACZAJ! Żale jakie trzymamy w naszym sercu do innych, często do nas samych zamykają nasze serce w gorzkim bólu. Krzywdzimy tym przede wszystkim siebie. Żeby siebie kochać, trzeba się nauczyć przebaczać. Pozwól sobie na bycie niedoskonałą. Bo takim zostałeś stworzony. Po coś. W jakimś celu. Przyjmij to jako dar. Bądź dla siebie dobra. Od tego wszystko się zaczyna i na tym kończy. Bądź wdzięczna. Wdzięczność to potężne narzędzie. Przyciąga nam jeszcze więcej tego, za co jesteśmy wdzięczni. Warto być wdzięcznym. Warto dziękować losowi za to, co już Nam podarował. Warto dziękować sobie, za to co osiągnęliśmy, czego dokonaliśmy. Warto dziękować sobie, za to kim się stajemy.Miłego wieczorku 💜💖❤️🌈⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️#magdalenagodlewskaclinic #rozwojosobisty #psychologia #trycholog #trychologlodz #uniwersytetmedycznywłodzi #trychology #wlosy #osoczebogatoplytkowe #mezoterapia#mama #seximama #polskadziewczyna #polka #damyiwieśniaczki #brunetka #zieloneoczy #pieknapolka #dumna #bizneswoman#jestemzajebista#kochamsiebie

Post udostępniony przez Magdalena Godlewska (@magdalenagodlewska)
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj