Jenna Dewan: Channing był dla mnie wyrozumiały podczas ciąży

przejdź do komentarzy

"Co chciałabyś zjeść? Rób to, na co masz ochotę!"

jenna dewan jenna dewan/© Fame/Flynet
Para idealna? Wydaje się, że tak. Channing Tatum i Jenna Dewan pięknie wyglądają na zdjęciach. Ale nie tylko - w rzeczywistości tworzą zgraną parę. Rozumieją się i nawzajem wspierają.

W jednym z ostatnich wywiadów Dewan, która w czasie ciąży zrezygnowała z zawodowych obowiązków, wyznała, że zarówno dla niej, jak i dla Channinga, kariera nie jest najważniejszą rzeczą w życiu.

Większość aktorów i aktorek jest pochłonięta robieniem kariery. Channing i ja jesteśmy ambitni, ale na pierwszym miejscu stawiamy nasz związek. Każdego dnia podejmuje wspólne decyzje chcąc pogodzić ze sobą różne rzeczy - mówi Dewan.

Aktorka nie czuje wielkiej tremy przed urodzeniem dziecka:

Kto wie, jakimi będziemy rodzicami? Mamy dwa psy, więc posiadamy pewne doświadczenie! Kiedy dziecko się urodzi, będziemy musieli szybko wejść w swoje role - zauważa gwiazda.

Jenna podkreśla, że przez ostatnie miesiące jej mąż był dla niej wielkim wsparciem:

Myślałam na początku, że moje ciało zmieni się nagle i nie będę mogła się przyzwyczaić. W rzeczywistości wszystko działo się stopniowo. To po to ciąża trwa 9 miesięcy - na koniec, w 9. miesiącu jesteś gotowa, by mieć dziecko. Channing był wspaniały. Wspierał mnie, nie wchodził w żadne dyskusje. Mówił: "Rób to, na co masz ochotę! Co chcesz jeść? Sama wiesz najlepiej, wybieraj"
- relacjonuje Jenna.

Nic dziwnego, że w takich warunkach Dewan w ciąży rozkwitła i tuż przed narodzinami dziecka emanuje energią i szczęściem.


Jenna Dewan: Channing był dla mnie wyrozumiały podczas ciąży

Jenna Dewan: Channing był dla mnie wyrozumiały podczas ciąży

Jenna Dewan: Channing był dla mnie wyrozumiały podczas ciąży

Fot. © Fame/Flynet

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!