Jenna Dewan o powrocie do figury sprzed ciąży

przejdź do komentarzy

Udało się, ale to była najcięższa rzecz w jej życiu.

jenna dewan jenna dewan/© Fame/Flynet
Choć amerykańska prasa uwzięła się ostatnio na Jennę Dewan (34 l.) i Channinga Tatuma (34 l.), wygląda na to, że w związku aktorów wszystko jest na swoim miejscu.

Przypomnijmy, bulwarowa prasa pisze o ciąży, w którą rzekomo chce zajść aktorka, by ratować swoje małżeństwo. Sama Jenna kilka miesięcy temu zdradziła w jednym z wywiadów, że na razie ona i jej małżonek poprzestaną na jednym dziecku. Dlaczego? Dla Dewan powrót do sylwetki sprzed ciąży był najcięższą rzeczą, jaką musiała zrobić w życiu. Ponadto aktorka uważa, że przy jednym dziecku ma wystarczająco dużo pracy, więc na razie woli wstrzymać się z dalszą reprodukcją.

Po porodzie zaczęłam ćwiczyć z Jen Johnson, która prowadzi treningi oparte o taniec. Są niesamowite, ale ciężkie. Każdemu powtarzam, że najcięższe treningi, jakie kiedykolwiek miałam. Kiedy nie mogę ćwiczyć z Jen, dosłownie biegam za Everly [córka Jenny i Channinga]. To jest mój trening. Kiedy masz dziecko, które nie chce robić nic innego prócz biegania i tańczenia, sama biegasz za nim upewniając się, że się nie uderzy w główkę - mówi Jenna.


Dewan podobnie jak Jessica Alba nie wmawia prasie, że powrót do sylwetki sprzed ciąży był sporym wyzwaniem. Przypomnijmy, Jessika przez kilka miesięcy nosiła specjalny gorset. Za to inne świeżo upieczone mamy - Eva Mendes, Mila Kunis i Scarlett Johansson zapewniają, że wystarczy karmić piersią, a ciało samo wróci do swojego wcześniejszego stanu.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!