Jennie Garth na planie Beverly Hills 90210

przejdź do komentarzy

Wraca do formy

jennie garth jennie garth/©PR Photos
Ponieważ kręcenie nowej serii Beverly Hills 90210 nabiera tempa, wczorajsze popołudnie Jennie Garth, odtwórczyni roli Kelly Taylor, spędziła na zdjęciach promocyjnych do filmu.

36-letnia aktorka wyglądała bardzo seksownie w niebieskiej dopasowanej sukience z żółtym paskiem. I chociaż Jennie wygląda teraz na szczęśliwą, to ostatni czas był dla niej bardzo trudny.Przeszłam przez 6 miesięcy piekła. Moja córeczka była chora, potem mój ukochany tato zmarł. Przez ten okres nie myślałam w ogóle o sobie, o tym jak wyglądam, o tym ile ważę i co będzie dalej - opowiada mediom.

Jej córeczka poważnie zachorowala tuż po tym jak aktorka wystąpiła w programie Dancing with the Stars. Trzy miesiące zatroskana mama spędziła przy jej łóżeczku. Okazało się, że mała jest chora na młodzieńcze ostre zapalenie stawów, od razu została poddana leczeniu i teraz z każdym dniem czuje się lepiej.

Szczęśliwa Jennie wraca do formy: Od występu w Dancing with the Stars straciłam kondycję, w trakcie programu dużo ćwiczyłam, odżywiała się zdrowo, czułam się świetnie i była z tego powodu bardzo zadowolona. Niestety w ten ostatni trudny dla mnie okres, wszystko wróciło z nawiązką. Teraz widać, że jest lepiej.

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!