Jennifer Aniston i tajemniczy mężczyzna

przejdź do komentarzy

Czyżby miała nowego partnera?

jennifer aniston jennifer aniston/© Photorazzi
Jennifer Aniston (zobacz tapety) jest sama od października, kiedy to rozstała się z Vincem Vaughn. Możliwe jednak, że do jej serca wkradł się już inny mężczyzna.

Była gwiazda Przyjaciół spędziła Dzień Pamięci z tajemniczym przystojnym blondynem.

Nie jest znana jego tożsamość, ale jedno jest pewne: w czasie romantycznej kolacji w Santa Monica, aktorka poświęcała mu całą swoją uwagę.

O godzinie dwudziestej para prześlizgnęła się do restauracji znajdującej się przy plaży, a tajemniczy mężczyzna łagodnie masował plecy Aniston, gdy czekali na stolik.

Przez następne trzy godziny siedzieli przy świetle świec i butelce drogiego wina, pochyleni blisko siebie, a nawet trzymali się za ręce wzdłuż stołu. Przedstawiciel gwiazdy nie skomentował tych doniesień.

Ostatnio wydawało się, że Jennifer nie potrzebuje do szczęścia mężczyzny. Bawiła się na plaży w towarzystwie Courteney Cox (zobacz tapety), Davida Arquette oraz ich córki Coco. Później, w domu Cox i Arquette'a, Aniston bawiła się z tuzinem gościmi. Wyglądała na bardzo zadowoloną.

- Jennifer radzi sobie bardzo dobrze - mówi jej długoletnia znajoma Kathy Najimy - Jest fantastyczna. Nie może być lepiej.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!