Jennifer Aniston w końcu zostanie mamą?!

przejdź do komentarzy

Spełni się jej największe marzenie?

jennifer aniston jennifer aniston/FameFlynet,
Jennifer Aniston (47 l.) nie może narzekać na problemy z życiem zawodowym. Dodatkowo magazyn People uznał ją za najpiękniejszą kobietę na świecie.

Aktorka na pewno się z tego tytułu ucieszyła, jednak jest jedna rzecz, która od lat zaprząta jej myśli i nie daje pełnej radości w życiu prywatnym.

Zobacz też: Najpiękniejsza kobieta na świecie zdradza sekrety swojej urody

Odtwórczyni Rachel w Przyjaciołach marzy o dziecku. Od długiego czasu macierzyństwo jest jej niespełnionym marzeniem. Wraz ze swoim mężem Justinem Therouxem (44 l.) starają się o dziecko już od 2012 roku.

Para starała się skorzystać z pomocy in vitro, jednak nawet to nie poskutkowało pozytywnym wynikiem.

Po wielu nieskutecznych próbach zajścia w ciążę, Jennifer z mężem zdecydowali się na adopcję. Od jakiegoś czasu aktorka widywana jest z nim w pewnym domu dziecka. Odwiedzają tam młode siostry (mające trzy i cztery latka) i jeśli dobrze pójdzie, to wkrótce je zaadoptują.

Wszystko zależy od tego, czy dziewczynki będą dobrze czuły się w towarzystwie Aniston i jej męża. Jeśli tak się stanie, to aktorka w końcu będzie mogła się poczuć w najtrudniejszej roli w życiu - w byciu matką.

Zobacz też: JAKIE ZALETY MOŻE MIEĆ PÓŹNE MACIERZYŃSTWO?

Czy marzenie Jennifer w końcu się spełni? Co myślicie o tak późnym macierzyństwie?Jennifer Aniston w końcu zostanie mamą?!

Jennifer Aniston w końcu zostanie mamą?!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!