Jennifer Aniston ZDRADZIŁA Brada Pitta, gdy byli małżeństwem

przejdź do komentarzy

Ojciec Matta LeBlanc zdradził ich sekret!

jennifer aniston jennifer aniston/© Fame/Flynet
Do tej pory to Jennifer Aniston (46 l.) była pokazywana jako niewinna ofiara gorącego romansu Brada Pitta (51 l.) i Angeliny Jolie (40 l.). Ich spotkanie na planie Pana i Pani Smith zakończyło się romansem dekady i przerwało związek Pitta i Aniston.

Tymczasem okazuje się, że Jenn wcale nie była taka niewinna. Oczywiście - jeśli chcemy wierzyć tabloidom. I tak jeden z magazynów przytacza rewelacje, których autorem jest ojciec Matta LeBlanc, jednego z aktorów grających w Przyjaciołach.

Paul LeBlanc wspomina... romans swego syna z Aniston:

Bawił się świetnie, to pewne. Miał nawet romans z jedną z dziewczyn... z Jen. Spotykali się w garderobie. Powiedział mi o tym. To było wtedy, gdy ona była żoną Brada Pitta.


Dodajmy, że bohaterzy grani przez Aniston i LeBlanca również mieli romans - zaczął się on w 9. sezonie, skończył w 10. I faktycznie, kręcenie serialu odbywało się w czasie, gdy Jennifer była z Bradem Pittem. Wkrótce po zakończeniu prac nad filmem Pitt związał się z Jolie.

Zbieg okoliczności? A może Jennifer faktycznie nie była bez winy, gdy walił się jej związek z Pittem?Jennifer Aniston ZDRADZIŁA Brada Pitta, gdy byli małżeństwem

Jennifer Aniston ZDRADZIŁA Brada Pitta, gdy byli małżeństwem

Jennifer Aniston ZDRADZIŁA Brada Pitta, gdy byli małżeństwem

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!