Jennifer Garner w magazynie Parade (FOTO)

przejdź do komentarzy

Opowiedziała o swoim rozwodzie i obecnym małżeństwie z Benem Affleckiem.

jennifer garner jennifer garner/© Parade
Walentynkowe wydanie Parade należy do Jennifer Garner.

Oprócz świetnej sesji, możemy przeczytać wywiad z gwiazdą, która opowiedziała o swojej pracy, małżeństwie z Benem Affleckiem oraz o specjalistycznej pomocy, z jakiej korzystała podczas rozwodu ze Scottem Foleyem.

- Uwielbiam jeździć na plan filmowy i być członkiem ekipy, która coś tworzy. Z drugiej strony nie lubię tęsknić za moimi córeczkami. Rozumiem, że bycie aktorką i bycie w domu nie jest jakąś nadzwyczajną rzeczą. Nie oznacza to jednak, że nie jest to poplątane i trudne. Szczególnie to jak znaleźć punkt równowagi.

Jen ma za sobą jedno nieudane małżeństwo, którego rozpad mocno przeżyła. Musiała nawet korzystać z pomocy terapeuty.

- Musiałam dorosnąć. Nadal mam awersję do konfliktów. Nie lubię się kłócić. Wtedy nie potrafiłam nawet się bronić. Nie umiałam czegoś rozwiązać, bo nie mogłam powiedzieć tego, co chciałam. Nie miałam prawa głosu. Nie miałam prawa do pokazania tego, co czuję. To był ogromny cios w moje serce. Wiedziałam jednak, że jest to szansa, żebym dorosła albo utonę. Jest łatwiej, kiedy jesteś zraniony i zły powiedzieć "Oh, to ich wina", ale ja musiałam sama do tego dojść "Czemu ten związek nie funkcjonuje jak powinien? Która część winy jest z mojego powodu?" Zaczęła powoli odnajdywać odpowiedzi i dlatego poszłam na terapię.

Teraz Jennifer ma za męża kochającego faceta i spełnia się nie tylko w roli aktorki, ale i jako mama.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!