Jennifer Lopez nie widziała się w lustrze? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Kto jej to zrobił?

jennifer lopez jennifer lopez/Fame/Flynet
Ich włosy czeszą najlepsi fryzjerzy, zakładają suknie od najdroższych projektantów, do tego dochodzi starannie przygotowany makijaż nakładany na przygotowaną wcześniej cerę. Choć gwiazdy dwoją się i troją, by zawsze wypaść jak najlepiej, od czasu do czasu zdarzają się wpadki, w tym te makijażowe.

W 2014 roku bardzo modne było, lansowane przez Kim Kardashian, konturowanie twarzy. Wiele pań kupowało podkłady w różnych odcieniach i "tapetowało" buzie ich grubymi warstwami. Zdarzały się ciemne placki na policzkach, pomarańczowe czoła lub efekt pandy pod oczami. W tym sezonie makijaże powinny być podobno lekkie i możliwie najbardziej naturalne. Jennifer Lopez (45 l.) zdecydowanie takich nie lubi.

Makijażyście płatają gwieździe rożne figle. Widzieliśmy już dziwne kreski wokół ust, za grube rzęsy i inne "upiększacze", które zdecydowanie nie dodawały urody. Ostatnio piosenkarka bawiła się na imprezie amerykańskiego Idola. Jej twarz znowu wyglądała intrygująco. Ciemne czoło, jasne placki wokół oczu, charakterystyczne kontury warg i sporo niebieskiego cienia.

Mogło być lepiej?Jennifer Lopez nie widziała się w lustrze? (FOTO)

Jennifer Lopez nie widziała się w lustrze? (FOTO)

Jennifer Lopez nie widziała się w lustrze? (FOTO)

Jennifer Lopez nie widziała się w lustrze? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!