Jennifer Lopez stosuję tę dietę i trzyma linię

przejdź do komentarzy

Na czym polega rygor?

jennifer lopez jennifer lopez/© Forum/ BACKGRID
Jennifer Lopez (48 l.) ma genialną figurę. Na jej sukces składają się nie tylko regularne wizyty na siłowni, ale i sposób odżywiania. Wydawać by się mogło, że gwiazda, która często jada na mieście, jest skazana na porażkę w dbaniu o swoje kształty. Tymczasem Lopez jest kobieca i seksowna. Na pewno nie za chuda, ale i nie pełna.

Oto SEKRET diety Kelly Clarkson. Schudła tylko dzięki TEMU?

Aktorka stosuje się ponoć do diety 5:2. Jakie są jej zasady?

Chodzi o to, by przez pięć dni w tygodniu jeść normalnie, pozwalając sobie nawet na słodkie czy tuczące grzeszki. Oczywiście nie w ilościach hurtowych! Trzeba jeść, ale nie wolno się przejadać czy obżerać. Nie wolno też zastąpić zdrowych produktów wyłącznie fast-foodami i ciężkimi, przetworzonymi daniami. Jeśli nawet pozwolimy sobie na taki skok, musi on być zrównoważony normalnym jedzeniem w ciągu dnia.

Po takich pięciu dniach jedzenia na to, na co mamy ochotę (byle z głową i bez przesady) następują dwa dni postu. W tym czasie zjadamy tylko 1/4 kalorycznego zapotrzebowania organizmu (maksymalnie 500 kalorii). W ciągu tych dwóch "chudych" dni zjadamy tylko dwa posiłki. Powinny to być wartościowe produkty - najlepiej, by były bogate w błonnik i białko.

Na tej diecie schudła Kim Kardashian

Ważne, by zarówno okres "tłusty", jak i "chudy" traktować mądrze. W ciągu 5 dni nie rzucać się na wszystko, a przez dwa kolejne nie odmawiać sobie znów wszystkiego.

Jak sądzicie, czy taka dieta ma sens i jest bezpieczna?


Jennifer Lopez stosuję tę dietę i trzyma linię

Jennifer Lopez stosuję tę dietę i trzyma linię

Jennifer Lopez stosuję tę dietę i trzyma linię

Jennifer Lopez stosuję tę dietę i trzyma linię

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (10): sortuj