Jennifer Lopez wspomina rozstanie z Benem Affleckiem

przejdź do komentarzy

Jak to możliwe, że tak szybko posklejała złamane serce?

jennifer lopez jennifer lopez/© PR Photos
Zanim zaczęła się spotykać z Benem Affleckiem (42 l.), Jennifer Lopez (45 l.) miała już na koncie dwa nieudane małżeństwa. Jednak to właśnie rozpad związku z obecnym mężem Jennifer Garner gwiazda wspomina jako druzgocący.

W ostatnim wywiadzie, który prowadziła z piosenkarką Maria Shriver, gospodyni zapytała Lopez, jak to się stało, że - skoro tak bardzo przeżyła rozstanie z Benem - tak szybko znalazła ukojenie w ramionach innego mężczyzny? (Lopez i Affleck rozstali się w styczniu 2004 roku, w czerwcu zaś Jennifer wyszła za Marca Anthony'ego).

Jennifer tłumaczy, że poszukiwanie mężczyzny i akceptacji wyniosła z domu. Jako średnie dziecko często czuła się niezauważana, dlatego wciąż poszukiwała atencji.

Bycie w centrum zainteresowania, zwracanie na siebie uwagi pozwalały - jak mówi wokalistka - na utwierdzenie się w przekonaniu, że jest coś warta. Mężczyzna u boku również był jej potrzebny do dowartościowania się.

Wiecznie zakochana Jennifer od kilku miesięcy jest sama. Jak mówi, to nowe doświadczenie uczy ją spoglądania wewnątrz siebie. Nie jest tak źle - zapewnia Lopez.

Czyżby wreszcie wyzwoliła się z obciążeń?Jennifer Lopez wspomina rozstanie z Benem Affleckiem

Jennifer Lopez wspomina rozstanie z Benem Affleckiem

Jennifer Lopez wspomina rozstanie z Benem Affleckiem

Jennifer Lopez wspomina rozstanie z Benem Affleckiem

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!