Jennifer Lopez wygląda lepiej niż przed ciążą

przejdź do komentarzy

A jak to osiągnęła?

jennifer lopez jennifer lopez/ © PR Photos
Jennifer Lopez, która przez parę miesięcy walczyła o powrót do dawnej sylwetki, chyba może być zadowolona z rezultatów.

Gwiazda zaczyna znów podkreślać swoją figurę. Wielu twierdzi, że wygląda nawet lepiej niż przed ciążą. Sama Jen mówi, że dopiero po przyjściu na świat dzieci poczuła co to naprawdę znaczy czuć się seksownie.

Każda kobieta chciałaby urodzić dziecko i od razu mieć idealną sylwetkę. Niestety - tak się nie da. Nie ukrywam, że włożyłam wiele wysiłku w to, żeby znów móc powiedzieć, że mam ciało, które akceptuję. Teraz czuję się jeszcze bardziej seksowna i kobieca. Ważne jest też, żeby twój ukochany wspierał cię w tej walce. Marc ciągle mi powtarzał, że wyglądam pięknie. Takie komplementy dobrze robiły na moją psychikę. Nie chudłam drastycznie, tylko powoli i z głową. - powiedziała gwiazda.

Piosenkarka zdradziła swój sposób na figurę.

Chyba nie powiem nic nowego. Jadłam zdrowo i z umiarem. Warzywa, owoce, ograniczenie makaronów i chleba, dużo ruchu. Najważniejsze to dobre nastawienie. Nie załamywałam się, jak po tygodniu diety okazało się, że nic nie schudłam. Trwałam dalej i w następy weekend na wadze widziałam kilo mniej. Raz na tydzień pozwalałam sobie na jakąś słodkość, ale wtedy ćwiczyłam 20 minut dłużej.

Chyba warto było trochę się pomęczyć. Teraz wystarczy tylko dbać o uzyskane efekty.

Foto 1
Foto 2

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!