Jennifer Lopez ZERWAŁA z Casperem Smartem! (FOTO)

przejdź do komentarzy

Po 2,5 roku gorącego romansu.

jennifer lopez jennifer lopez/© Fame/Flynet
To dla niego Jennifer Lopez zostawiła męża i to u jego boku rozkwitła na nowo jako dojrzała kobieta. Casper Smart i piosenkarka tworzyli zgrany duet przez niemal 2,5 roku.

Właśnie się rozstali.

Portal TMZ podał tę informację powołując się na znajomego pary. Informator twierdzi, że para rozstała się prawie 2 miesiące temu, ale utrzymywała ten fakt w sekrecie.

Ostatnio wokół związku Lopez i tancerza zrobiło się głośno po tym, jak na jaw wyszło, że Casper zdradził swą dziewczynę z dwoma transseksualistami poznanymi w internecie. Podobno jednak nie było żadnej zdrady - gdy Smart kontaktował się z owymi paniami, nie był już z Lopez. Teraz wolno mu robić, co mu się tylko podoba i nikt nie ma prawa go z tego rozliczać.

Dziwny zbieg okoliczności - jeszcze niedawno para była widziana razem, a tu - nagle po wyjawieniu informacji na temat randek Smarta - pojawia się nius o rozstaniu...

Casper jest w trakcie wyprowadzki z posiadłości Jennifer. Nie musi się spieszyć, bo jego była jest właśnie w trasie promującej jej 10. album AKA.

Dodajmy, że Smart bardzo zżył się z rodziną gwiazdy. Od początku był blisko z jej dziećmi, bardzo szybko stał się członkiem familii.

Trudno. Jennifer na pewno szybko zapewni dzieciom innego wujka.Jennifer Lopez ZERWAŁA z Casperem Smartem! (FOTO)

Jennifer Lopez ZERWAŁA z Casperem Smartem! (FOTO)

Jennifer Lopez ZERWAŁA z Casperem Smartem! (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!