Jennifer Love Hewitt w ciąży

przejdź do komentarzy

Który to już miesiąc?

jennifer love hewitt jennifer love hewitt/ © PR Photos
Paparazzi chyba szaleją ze złości, że nie wykryli powiększającego się brzuszka Jennifer Love Hewitt. Przecież przed ich czujnym okiem nic nie może się ukryć.

Na szczęście ani oni, ani fani aktorki nie muszą się martwić. Gwiazda jest w ciąży tylko na potrzeby serialu Ghost Whisperer.

Trzeba jednak przyznać, że z brzuszkiem jej do twarzy. Z pewnością wielu chciałoby, żeby nie była to fikcja, ale prawda. W Hollywood jednak najpierw należny osiągnąć jak najwięcej, a dopiero potem decydować się na dziecko. Jen sama twierdzi, że tak naprawdę dopiero się rozkręca i chciałaby osiągnąć jeszcze wiele, wiele więcej.

- Nie mogę powiedzieć, że mało osiągnęłam, ale wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nadal czekam na coraz bardziej wymagające role, w których będę mogła pokazać całe moje aktorskie możliwości - powiedziała gwiazda.

Zapytana o to jak czuje się z brzuszkiem, odpowiedziała:

- Dla mnie kobiety w ciąży są wyjątkowo seksowne. Bije od nich spokój i wyjątkowa radość. A świadomość, że nosi się pod sercem malutkiego człowieka chyba jest najwspanialszą rzeczą jaką doświadcza kobieta.

Zdjęcia aktorki z brzuszkiem możecie obejrzeć tutaj

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!