Jessica Alba przegoniła Beyonce

przejdź do komentarzy

Sorry, Bey.

jessica alba jessica alba/© Fame/Flynet
34-letnia Jessica Alba na planie filmowym pojawia się sporadycznie. Nie oznacza to, że gwiazda się nudzi. Nic z tych rzeczy! Aktorka rozwija biznes, który przynosi jej olbrzymie dochody. Mowa o firmie The Honest Company, w której Alba posiada 20-procentowy udział.

Zobacz: AFERA wokół kremów do opalania marki Jessiki Alby

Ekspansja firmy na rynku zakończyła się dla Alby sukcesem. Firma reklamuje swoje produkty jako naturalne i nietoksyczne. Sprzedaje pieluchy, akcesoria do pielęgnacji dzieci, a także środki czystości. Sukces firmy jest sukcesem Jessiki - również tym finansowym.

Doszło do tego, że dochód aktorki przewyższył ten, którym może się pochwalić Beyonce. Podczas gdy Alba zarobiła 340 milionów w ciągu roku, Bey "zaledwie" 250 milionów.

Wartość firmy Honest szacuje się na więcej niż 1,7 miliarda dolarów. 20 procent z tej sumy należy do aktorki. Imponujące.

Wiadomo, że za sukcesem firmy stoi cały sztab ludzi. Alba nie jest jedyną odpowiedzialną za dobrą sprzedaż pieluch i proszków do prania. Ale to ona sygnuje markę swoją twarzą. A ta twarz - jak widać - jest warta mnóstwo pieniędzy.Jessica Alba przegoniła Beyonce

Jessica Alba przegoniła Beyonce

Jessica Alba przegoniła Beyonce

Jessica Alba przegoniła Beyonce

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!