Jessica Biel chce być brzydka

przejdź do komentarzy

Marzy o ambitnej roli.

jessica biel jessica biel/© PR Photos
Jessica Biel chce niewątpliwie brać przykład z Charlize Theron. Nic dziwnego, Charlize za swoją rolę w filmie Monster zgarnęła między innymi Oscara i Złoty Glob.

Aktorka wyznała, że marzy o ambitnej roli, która będzie od niej wymagała wiele pracy. Chodzi między innymi o przybranie na wadze i szpecącą charakteryzację. Wszystko po to, by móc zaprezentować swój aktorski talent.

- Zawsze szukam zupełnie nowych wyzwań i bardzo chętnie przyjęłabym rolę, do której musiałabym zmienić się fizycznie, coś w stylu filmu Monster. Jako aktorka muszę ciągle stawiać sobie wyzwania i próbować zupełnie nowych rzeczy, muszę im się poddawać i podejmować ryzyko - wyznała.

To wyznanie kontynuuje zapewne wątek, który Jessica poruszyła jakiś czas temu na łamach magazynu GQ. Aktorka stwierdziła wtedy, że nie dostaje dobrych ról, ponieważ jest... zbyt seksowna:

- Mam nadzieję, że po obejrzeniu moich nowych filmów producenci zaczną dostrzegać coś więcej, niż tylko moją urodę. Nie zabiegam o zainteresowanie mediów i nie staram się na siłę zaznaczać swojej obecności. Mam własny styl i nie próbuję się do niczego dopasowywać. Nie noszę piersi pod brodą, ani nie pokazuję pośladków. Nie zależy mi na modnym wizerunku.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!