Jessica Biel wieszała główki Barbie na choince

przejdź do komentarzy

Co jeszcze wyprawiała? Opowiada w kwietniowym W.

jessica biel jessica biel/W, © PR Photos
Jessica Biel wkrótce stanie na ślubnym kobiercu - jej ukochany, Justin Timberlake wręczył jej - wreszcie - pierścionek zaręczynowy.

Ale nie tylko życie uczuciowe Biel jest teraz obiektem zainteresowania mediów. Ruszyła promocja nowego filmu z Jessiką, w którym gra obok Kate Beckinsale. Z tego powodu Jess będzie teraz pojawiać się na okładkach i udzielać wywiadów. Na pierwszy ogień poszedł magazyn W.

W wywiadzie dla pisma Biel opowiada między innymi o swoich lalkach Barbie. Na pytanie czy bawiła się nimi, odpowiada:

Tak, ale to zawsze były zabawy w stylu "Zabawmy się w seks z lalkami Barbie!" Moje lalki zazwyczaj były gołe. Pewnego dnia pourywałam im głowy, obcięłam włosy, pomalowałam to, co zostało mazakami, a potem zawiesiłam na lampkach choinkowych. To wyglądało demonicznie. Ale rodzice byli na luzie - widzieli w tym formę ekspresji, nie protestowali - wspomina Biel.

Jessica wspomina też swoje wpadki na planie familijnego serialu Siódme niebo, w którym grała córkę pastora - ojca wielodzietnej rodziny.

Pewnego dnia ścięłam włosy na zapałkę i zafarbowałam je na blond. Musiałam za to przepraszać Aarona Spelling [producenta]. Nie był zadowolony. Kiedy skończyłam 17 lat, jeden z moich okropnych znajomych przysłał na plan striptizerkę. Za to też musiałam przepraszać. Serial traktował o wartościach rodzinnych, wszyscy podchodzili do tego bardzo serio. Zawsze przepraszałam.


Jessica Biel wieszała główki Barbie na choince

Jessica Biel wieszała główki Barbie na choince

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!