Jessica Mercedes: Nie płacę za nic na całym świecie!

przejdź do komentarzy

"W Internecie można naprawdę dobrze zarobić".

jessica mercedes jessica mercedes/Instagram
Zarobki gwiazd to gorący temat, a dochody blogerek modowych wręcz wrzący. Ile dostają za bywanie na salonach i pozowanie w ubraniach znanych marek? Charlize Mystery zdradziła jakiś czas temu, że ona i jej koleżanki inkasują od 100 do 200 tysięcy złotych rocznie. A ile zer widnieje na koncie Jessiki Mercedes?

Jessika udzieliła ostatnio wywiadu Grazii, w którym powiedziała wprost, że dzięki swojej profesji niemal za nic nie musi płacić:

- W Nowym Jorku mieszkałam w hotelach, ale dzięki współpracy z markami nie płaciłam za nie. Na całym świecie mam takie możliwości. Hotele mnie goszczą, linie lotnicze chcą, żebym z nimi latała. Na wyjazdy zagraniczne jestem zapraszana i nie płacę za nic.


Nie wyznała co prawda, ile się jej przy tym płaci, ale zdradziła, że "można dobrze zarobić":

- Nie mówię o swoich zarobkach. Ale w internecie można naprawdę dobrze zarobić (...) Jeśli zakładam bluzę z sieciówki i podpisuję ją na Instagramie, jej sprzedaż natychmiast rośnie. Nic dziwnego, że dostaję za to pieniądze. Świat zmierza w dziwną, ale ciekawą stronę. Ludzie internetu nie są pompowani przez media tak jak celebryci. Wybierają ich inni ludzie. I to za Dawidem Kwiatkowskim biegają dzisiaj fanki, a nie za aktorami z "M jak Miłość".


Któż by tak nie chciał...

Jessica Mercedes: Nie płacę za nic na całym świecie!

Jessica Mercedes: Nie płacę za nic na całym świecie!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!