Jessica Mercedes po pijaku robi dziwne rzeczy

przejdź do komentarzy

"Otfieram lodofke z dupy k**asem".

jessica mercedes jessica mercedes/instagram,fb
O Jessice Mercedes krążą ploteczki, jakoby traciła głowę nie tylko dla ubrań ale i alkoholu. Co zresztą zgadzałoby się - szafiarka czasem umieszcza na swoim fb wpisy, które brzmią, jakby wyszły spod ręki pijanej osoby. Po kilku godzinach je usuwa - pewnie, jak przetrzeźwieje.

Niemodnepolki.blogspot.com za to czuwają i właśnie na takie wpisy czekają. Podobno Jessy ostatnio umieściła filmiki, na których jest w stanie nietrzeźwości i wykrzykuje dziwne rzeczy. Nagrania jednak zniknęły wraz ze spadkiem promili we krwi Mercedes.

Jessica Mercedes JEMERCED.blogspot czyli polska Anna dello Russo pokazała po raz kolejny jaką ma klasę. Parę dni temu wrzuciła do sieci parę filmików, na których w stanie nietrzeźwym bełkocze, strasznie przeklina ("otfieram lodofke z dupy kutasem") a nawet próbuje..


No właśnie. Dżess wytrzeźwiała i filmy skasowała, na szczęście od kilku miesiacy można zapisywać treści ze Snapchat, czego pewnie nie jest świadoma. Enjoy - napisała załoga niemodnych (oryginalna pisownia).


Później Mercedes wstawiła zdjęcie otagowane hasłami typu #newsy #zdupy. Czyżby był to motyw odcinka Abstrach*jów, z którymi zadaje się szafiarka?

Na zastanawia, czy Jess nie zależy na wizerunku damy i dlatego publikuje zdjęcia wibratorów? Druga sprawa to picie blogerki - pijesz, nie siadaj do kompa!

 


Jessica Mercedes po pijaku robi dziwne rzeczy

Jessica Mercedes po pijaku robi dziwne rzeczy

Jessica Mercedes po pijaku robi dziwne rzeczy

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!