Jest już pierwsze stylowe dziecko Kasi Tusk

przejdź do komentarzy

"Ona naprawdę tu jest". Radość blogerki ogromna.

kasia tusk kasia tusk/© KAPiF
Kasia Tusk (28 l.) spełniła swoje marzenie. Na rynku ukazała się jej książka - Elementarz stylu. Autorka nie kryje ekscytacji:

Dziś rano otworzyłam oczy sekundę po tym, jak przy moim łóżku zaczął dzwonić budzik w telefonie. Nie było mowy o wybraniu opcji „drzemka”. Natychmiast usiadłam na łóżku, sięgnęłam po laptopa i weszłam na stronę Empiku. "Ona naprawdę tu jest" – pomyślałam, wpatrując się w dobrze mi znaną kremową okładkę z moim rysunkiem (podobno lepiej rysuję niż śpiewam) - pisze Tuskówna.


Elegancka okładka kusi wszystkie fashionistki i fanki Kasi. Ta dziękuje swoim czytelniczkom:

Byłyście ze mną od samego początku. Także wtedy, kiedy moje stroje dalekie były od ideału. Razem z Wami zmieniałam się i szukałam własnego stylu. Dziś chciałabym z całych sił podziękować wszystkim Czytelniczkom za to, że dodawały mi odwagi i otuchy w trakcie tych długich pracowitych miesięcy. Za te wszystkie komentarze z ciepłymi słowami i wyrozumiałość gdy wpisy nie pojawiały się tak często jakbyście chciały. Za to, że poświęcałyście swój czas na czytanie moich tekstów, oglądanie zdjęć i dzielenie się ze mną swoimi uwagami i wątpliwościami.


Gratulujemy debiutu pisarskiego i czekamy na spotkanie autorskie z Katarzyną, do której mamy pewną słabość po tym, jak nauczyła nas stylowo chorować. Pamiętacie ten artykuł? Przeziębienie mija szybko i przyjemnie. Przyda się pierścionek.Kasia Tusk sama zaprojektowała okładkę swojej pierwszej książki. "Podobno lepiej rysuję niż śpiewam" - napisała na blogu


Jest już pierwsze stylowe dziecko Kasi Tusk

Jest już pierwsze stylowe dziecko Kasi Tusk

Jest już pierwsze stylowe dziecko Kasi Tusk

Jest już pierwsze stylowe dziecko Kasi Tusk

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!