Jest nagranie z całującymi się JLo i Benem Affleckiem!

przejdź do komentarzy

Będzie ten rozwód z Garner czy nie?

jennifer lopez jennifer lopez/© Fame/Flynet
Rozwód Bena Afflecka (43 l.) i Jennifer Garner (42 l.) to skomplikowana sprawa. Do labiryntu, w którym plotki przeplatają się z prawdą doszła jeszcze jedna historia.

Zaczęło się od tego, że agenci aktorów oznajmili, że państwo Affleck biorą rozwód. Media zaczęły wyjaśniać dlaczego. Zdania były podzielone - jedni pisali, że aktor wdał się w romans z nianią swoich dzieci, Christine Ouzounian, drudzy, że nigdy nie przestał kochać swojej byłej narzeczonej, Jennifer Lopez (46 l.). Powstał ciąg dalszy historii o niani uwodzicielce, Christine zdaniem jednego z tabloidów miała nawet zajść w ciążę.

Znaleźli się też obrońcy Jennifer. Dochodziły do nas również plotki, że aktor pogodził się z żoną, która aktualnie jest w czwartej ciąży.

Teraz najświeższa historia, do której jako pierwszy dotarł serwis RadarOnline. Do rzeczy: podobno istnieje nagranie, na którym widać, jak Jennifer Lopez namiętnie całuje Bena Afflecka. Wszystko dzieje się w jacuzzi.

Ich zbliżenie jest zarejestrowane na taśmie z kamery, którą ona ma w jednej ze swoich rezydencji. Widać, że są nierozłączni, nie mogą od siebie oderwać ust i rąk. Są tacy zakochani - zdradza świadek.


Jennifer i Ben zaczęli być razem w 2002 roku, dwa lata później mięli stanąć na ślubnym kobiercu, jednak tuż przed ślubem rozstali się w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach. Dwa lata po rozstaniu z JLO Ben poślubił Jennifer Garner, z którą ma trójkę dzieci i być może czwarte w drodze.


Jest nagranie z całującymi się JLo i Benem Affleckiem!

Jest nagranie z całującymi się JLo i Benem Affleckiem!

Jest nagranie z całującymi się JLo i Benem Affleckiem!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!