Jest POZEW przeciwko Vogue z Kim Kardashian na okładce!

przejdź do komentarzy

Czy Anna Wintour pożałuje swojej decyzji?

vogue vogue/© Fame/Flynet
Do tej pory wydawało się, że Anna Wintour będzie triumfować w związku ze znakomitymi wynikami sprzedaży numeru Vogue'a z Kim Kardashian na okładce. Jak już pisaliśmy, magazyn z celebrytką sprzedał się w imponującej liczbie 400 tysięcy egzemplarzy (tu przeczytacie, jaką rzeszę czytelników przyciągnęły Beyonce oraz Michelle Obama). Profity z tytułu sprzedaży powinny więc zadowolić właścicieli pisma.

Szykuje się jednak proces, który może trochę zepsuć dobre humory. Jak pisze New York Post, do sądu trafił cywilny pozew, którego autorem jest Rickey Spicer. To muzyk, który w ubiegłym roku oskarżył Kanye Westa o kradzież jednej z piosenek (utwór trafił na album Yeezus). Teraz Spicer domaga się zadośćuczynienia za bezprawne - jak twierdzi - wykorzystanie ścieżki dźwiękowej z jego głosem w podkładzie do filmu promującego Vogue z Kardashianką i Westem. Chodzi o kawałek Bound 2.

Prawnik muzyka twierdzi, że ponad 40 procent całego utworu to głos jego klienta.

Rzecznik Vogue'a na razie nie skomentował tych doniesień.


W pozwie muzyka chodzi o utwór Westa, który został wykorzystany jako tło do tego filmu promującego wydanie Vogue'aJest POZEW przeciwko Vogue z Kim Kardashian na okładce!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!