Jeszcze kilka lat temu Sia myślała o samobójstwie

przejdź do komentarzy

Nie obce są jej także uzależnienia.

sia sia/© Fame/Flynet
Sia (39 l.) nie jest pierwszą i ostatnia osobą w show biznesie, która przyznaje się do problemów z narkotykami i alkoholem. Dla przykładu Drew Barrymore swój pierwszy odwyk zaliczyła w wieku nastu lat.

Sia może nie jest chętna do publicznego pokazywania swojej twarzy, ale za to w wywiadach jest maksymalnie szczera.

39-latka niesie ciężki bagaż doświadczeń - w 1997 roku wokalistka planowała wyjechać w podróż ze swoim partnerem Deanem. Dzień przed przylotem Sii do Londynu Dean został śmiertelnie potrącony przez taksówkę. Piosenkarka przeszła załamanie nerwowe i trafiła do szpitala psychiatrycznego na dwa miesiące.

Byłam uzależniona od tabletek uspokajających po tym jak zdiagnozowano u mnie chorobę dwubiegunową - mówi gwiazda i wspomina, że jako dziecko paliła dużo marihuany - Nie wiem, co sobie myślałam paląc tyle zioła jako dziecko. Dzisiaj, myślę, że sp*eprzyło mi to mózg.


W 2010 roku z Sią było naprawdę źle - gwiazda marzyła o tym, by zamknąć się w tanim hotelu i przedawkować leki. Na szczęście nad jej życiem czuwał przyjaciel, który wysłał ją na odwyk.

Gwiazda rozprawiła się z demonami przeszłości - w czerwcu zeszłego roku przyjęła pierścionek zaręczynowy od Ericka Andersa Langa, który w sierpniu 2014 został jej mężem.


Jeszcze kilka lat temu Sia myślała o samobójstwie

Jeszcze kilka lat temu Sia myślała o samobójstwie

Jeszcze kilka lat temu Sia myślała o samobójstwie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!