Jeszcze nikt tak nie pojechał po Miley jak Nicki

przejdź do komentarzy

Nie uwierzysz, jak ją nazwała.

nicki minaj nicki minaj/FameFlynet,
Nicki Minaj (33 l.) znana jest ze swojego ciętego języka, ale tym razem przegięła. W swoim najnowszym utworze Down in the DM Remix, piosenkarka wylicza, ilu facetów przespało się z Miley Cyrus (23 l.). Używa między innymi: Miley wuss good?, co w wolnym tłumaczeniu ze slangu oznacza nieogarniętą, strachliwą sierotę. Może też oznaczać coś innego – czy Miley była dobra? - w wiadomo jakim znaczeniu.

To nie pierwszy raz,kiedy Nicki zadziera nosa. Ostatnim razem nazwała Miley Cyrus s*ką na gali MTV Music Awards, kiedy ta stwierdziła w jednym z wywiadów, że raperka jest nieuprzejma i niewychowana. Trzeba przyznać, że Nicki w głównej mierze zawdzięcza swój sukces kontrowersjom i oryginalnemu stylowi życia, który w tym biznesie jest strzałem w dziesiątkę.

Zobacz też: Nicki Minaj popełniła gafę na scenie

W piosence oberwało się również Kylie Jenner (18 l.), której usta porównane są do ...waginy. Ciekawe zatem, czy szwagierka Kanye Westa (38 l.) odpuści taką zniewagę? A może do wojenki włączy się sam Kanye broniąc niczym dzielny rycerz swojej – bądź, co bądź - rodziny?

Choć bądźmy szczerzy – tekst nie grzeszy głębokim nurtem prawdziwej poezji. Innymi słowy, piosenka udowadnia, że umysł Nicki czasem nie jest skażony grzechem intelektu. Chociaż z drugiej strony piosenkarka wie, jak zadbać o otoczkę i zarobić dodatkowe pieniądze na kolejnym skandalu.

Podoba się Wam nowy kawałek Nicki?Jeszcze nikt tak nie pojechał po Miley jak Nicki

Jeszcze nikt tak nie pojechał po Miley jak Nicki

Jeszcze nikt tak nie pojechał po Miley jak Nicki

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!