Joanna Brodzik i Paweł Wilczak wystąpią razem w serialu!

przejdź do komentarzy

Będzie HIT?

joanna brodzik joanna brodzik/kapif
Powspominajmy czasy, gdy dużo mówiło się o Joannie Brodzik (41 l.) i Pawle Wilczaku (49 l.). Byli gwiazdami TVN-u, gdy w latach 2002-2004 grali w popularnym serialu Kasia i Tomek. Joanna później jeszcze chwilę trzymała się na szczycie - w końcu to ona była tą słynną Magdą M..

Gdy Brodzik zaszła w ciążę, wycofała się z show biznesu, by zająć się wychowywaniem dzieci. Aktorka zdecydowała, że będzie pracowała jedynie dwa miesiące w roku.

Czułam taką potrzebę, chciałam im dać jak najwięcej siebie - w rozmowie z Fleszem mówi Asia i dodaje, że teraz po 6 latach wychowania synów jest gotowa zrezygnować z bycia pełnoetatową mamą na rzecz bycia pełnoetatową aktorką - Teraz jest dla mnie bardzo fajny czas, bo wiem, że chłopaki sobie beze mnie poradzą i nic nie tracą. Mogę spokojnie zajmować się sprawami zawodowymi - Paweł i Joasia własnie rozpoczęli zdjęcia do nowego serialu TVN-u - Jest to komedia o kobietach, które mają spełniać dzisiejsze oczekiwania. Wyglądać świetnie, być idealne jako żony, matki i kochanki. A co jeśli nie nadążają? Omawiają wszystko ze swoimi przyjaciółkami - dodaje osoba z produkcji.


Czy powrót Brodzik i Wilczaka na wizje, przyciągnie Was przed telewizory?


Joanna Brodzik i Paweł Wilczak wracają do serialu?

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak wracają do serialu?

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak wracają do serialu?

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak wracają do serialu?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!